Lambipesa adapterid aitavad hädaolukorrast välja | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lambipesa adapterid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Lambipesa adapterid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Lambipesa adapterid erineva lambi ja sokli ühendamiseks


Lambipesa adapterid valmistatakse väga erinevates mudelites ja värvitoonides; kindlasti sobib midagi ka teie olemasoleva sisustuse, valgustite ja mööbliga. Lambipesa adapter on vajalik siis, kui teil on mingil põhjusel vaja ühendada ühes mõõdus lambipesa teises suuruses lambipirniga. Nagu teate, siis on lampidel erinevad soklid ehk pesad. Lambipesa E24 ei ühildu otse E17 lambipirniga ja vastupidi - lambipesa E17 ei võta ilma adapterita vastu E24 ega ühtegi teist lambipirni.

Lambipesa ühendamine adapteriga käib tegelikult imelihtsalt - adapter jääb "valede" lambipesade ja "õige" lambipirni vahele. Nii jääb mulje nagu oleks ühe lambi sokkel teise sees ja elektriühedus luuakse lisaklemmidega. Sellist olukorda võib ikka ette tulla, et ei juhtu õige sokliga varupirni kaasas olema ning hädaolukorrast tuleb taoline vaheadapter appi. Mõnikord või olla ka tegemist juhusega, kui lambikuppel on näiteks nii kitsas, et iga suurem lamp ei mahu sinna ära. Olgu siiski ära öeldud, et kõige parem on ikka õige lambipesa varustada õiges suuruses sokliga lambipirniga.

Lambisokkel näitabki seda, millise suurusega lambipesasse see käib. Levinuimad markeeringud ongi E14 ja E27 ehk rahvakeeli ka jämeda ja peenikese taguotsaga pirnid. Meie e-poest leiate ka lambipesad; valikus on nii tavaline kui ka keraamiline lambipesa. Kui teil on plaan soetada uued pistikud või otsakud ning mõned lambipirnide soklid on samuti ostunimekirjas, siis leiate siit kõik vajaliku ühest kohast.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i