LED moodul moderniseerib valgustust teie kodus | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

LED moodulid

  • Enim müüdud tooted
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-moodulid laevalgustitele on tark ja säästlik valik


LED-moodulid on osa laevalgustitest ning asendavad samas vanu valgusteid, eriti reklaamtahvlitel. Tänu RGB variatsioonile on RGB LED-moodulid hea valik värvilise valgusega reklaamtahvlitele. Kvaliteetsed LED-moodul reklaamtahvlil on LED valgustites on mõeldud töötama ööpäevaringselt. LED-mooduliga laevalgustit saate kasutada näiteks oma kodus olemasolevate laevalgustite moderniseerimiseks.

LED-moodulid reklaamtahvlitele


LED-moodulid reklaamtahvlitele on heas hinna/kvaliteedi suhtes. Nende suurim kasutegur on raha säästmine tänu LED-tehnoloogiale ning samuti kiire paigaldus. LED-mooduleid paigaldatakse kasutades magneteid. LED-moodul 12V on veelgi väiksema energiatarbimisega valgusti, mis sobib väiksematesse ruumidesse ja tubadesse. Tavalisest vooluvõrgust energia muundamiseks on sellisel valgustil tavaliselt kaasas energiamuundur ehk trafo.

Peale ühevärviliste LED moodulite pakume ka RGB LED kiipe. Neil on laiad valgusvihkude nurgad, et valgustada võimalikult suurt ala. Tänu sellisele valguse kandumisele ei ole vaja asetada LED mooduleid tihedalt. LED dimmeriga moodul kannab endas ka hämardi funktsiooni, mis võimaldab valgustugevust vastavalt soovile muuta - kas tugevamaks või nõrgemaks vastavalt vajadusele ja ümbritsevale atmosfäärile.

LED-moodul lakke on võimas ja soodne sisevalgustid. Nad omavad kaitset vee ja tolmu eest ning sobituvad hästi ka välisvalgustitega. Peate lihtsalt valima endale kõige meeldivama tegumoe ja värvilahenduse ning meie e-poest leiate kindlasti midagi sobivat.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i