Lülitid ja raamid on iga valgusti lahutamatu osa | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lülitid, hämardid ja raamid

Vendor 2
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lülitid ja raamid võivad muuta teie valgustite ja kogu ruumi omapära


Valgusti lülitid on peaaegu iga lambi asendamatu osa. Tavaline lüliti võimaldab teil valgustit sisse ja välja lülitada ning rohkemaga nn klassikaline lüliti hakkama ei saa. Kui lülitil on ka hämardi ehk dimmer, siis dimmerdatav lüliti ehk hämardatav lüliti võimaldab teil muuta ka valguse tugevust. Analoogse funktsiooniga on näiteks ka pöördlülitid, mida ühele või teisele poole keerates saab muuta valgusti helendamise tugevust.

Juhtmevabad lülitid


Juhtmevabad lülitid on modernsemad variandid klassikalistest lülititest. Nende peamine eelis on see, et nad töötavad juhtmevabalt ning seetõttu ei pea sa muretsema kaablite vedamise pärast. Modernsete ning "luksuslike" disainerlülitite hulka kuuluvad ka puutelülitid, mis nagu nimigi viitab, on puudutusega kontrollitavad. Enamasti paigutatakse lüliteid seinale või ukse kõrvale, kuid neid võid kohata ka treppide üleval ning all.

Elektrilülitite paigaldamine


Me ei soovita paigaldada lüliteid ning andureid iseseisvalt. Kui elektritöödega valesti ümber käia, võivad tagajärjed olla ebameeldivad. Seetõttu peaksid elektritöid tegema vaid selleks koolitatud isikud, kes tunnevad ohte ning oskavad kasutada õigeid töövõtteid.

Raam lülititele ei ole aga nii keeruliselt paigaldatav või vahetatav ning sellega peaksite ka iseseisvalt hakkama saama. Meie poolt pakutavad raamid peaksid andma teile võimaluse leida täpselt seda, mida olete otsinud või näete oma vaimusilmas oma lüliteid isikupärasemaks muutmas.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i