Õuevalgustid HUE-seeriast on nutikad ja vastupidavad | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Välivalgustid

Kategorie AKCE 2
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Õuevalgustid Hue-seeriast on säästlikud lambid väiksematele aladele


Seinavalgusti õues valgustab hoonet pimedal ajal, kuid võib ka rõhutada mõnda maja detaili, mida soovite eriliselt välja tuua. See võib olla ornament, aknasiil või uhke autahvel - LED välisvalgustid tõmbavad sellele väärilist tähelepanu ning valgustavad täpselt õige nurga alt. Seinavalgusti välja ei erine ju siseruumidesse mõeldud lambist eriti muu poolest, kui niiskuskindlus ja vastupidavus ilmastiku kapriisidele.

Tasub olemasolev lamp varustada liikumisanduriga õues või osta ka eraldi mõni anduriga õuevalgusti. Sellisel juhul ei põle teie LED-prožektor õues hommikust õhtuni ja läbi öö, vaid ainult siis, kui väljas on tõeliselt pime ja keegi liigub näiteks LED-aialambi töö piirkonnas. Anduriga aialambid on tõepoolest asendamatud abimehed, kui rääkida turvalisest koduteest, libedatest oludest ja märgadest lehtedest talla all. Eriti stiilne on õuelamp paatina stiilis viimistletuna.

Loomulikult ei pea numbrivalgusti seinale olema teie ainuke välisvalgusti. Seina väliprožektor vaid võida sellest, kui temale lisaks on hoonel veel päikesepaneeliga majanumber, et kutsutud külalised ikka õige koha üles leiaksid. Päikesepaneeliga LED-valgusti on üleüldiselt üks väärt toode, sest kogub päevase päikesevalguse oma väikesesse akusse ning põleb öösel ilma täiendavad elektrienergiat kulutamata. Nii ei eksi ära ei vana sõber ega ka toidukuller. Kiirabi ja tuletõrjet ei tahaks küll mainida, aga eks peab ka halvimaks valmis olema ja majanumbri selgelt nähtavaks tegema.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i