Logige sisse
Lemmikud
Teie lemmiktoodete hulgas ei ole ühtegi toodet.
0,00€
Tasuta kohaletoimetamine alates 70 EUR
60 päeva tagastamiseks
Ekspertide nõuanded
Säästa raha - 12% soodsam. Kehtib pühapäevani. Kood: TA163EE
KopeerimaKopeeritud
Pruun alus, kuldne patiina, kirsipuu.
Lühter VICTORIA köidab teid eelkõige oma ebatüüpilise disainiga, mida rõhutab kirsipuu. Valgusti sobib suurepäraselt lühtriks elutuppa, magamistuppa, kööki, puhkeruumi või tööruumi. Valgusti on 980 mm kõrge ja 300 mm lai. Pirn ei kuulu komplekti.
Kasutatud looduslikud materjalid annavad igale tootele omanäolise välimuse. Iseloomulikud puidust detailid koos okste kohtade ja struktuuriga garanteerivad iga toote unikaalsuse, mistõttu ei pruugi see pildiga täielikult ühtida. Seetõttu juhime tähelepanu sellele, et antud tootele ei saa kaebust esitada, sest kasutatud looduslik materjal on mitmekesine.4.92
/ 24
4.92
keskmine hinnang See arvutatakse kõigist lisatud tärniga arvustusest (veebileht + teised veebilehed). See toimub tähtede koguarvu summeerimisel ja seejärel tulemuse jagamisel arvustuste arvuga. Lisateavet tootearvustuste kogumise kohta leiate äritingimustest ja tingimustest..
98%
klientide soovitatud
350
kliendid on juba ostnud
Tootekood: 25008
Copyright © 1993 – 2025 Alasans®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine.
Programia - e-poedTahame, et tunneksite end meie Lambimaailm.ee e-poes mugavalt ja turvaliselt ning et meie veebileht töötaks korralikult. Seetõttu puutute kokku küpsiste ja muude tehnoloogiatega. Milleks need on head?
Nad kohandavad teile reklaami ja tootepakkumisi ning töötlevad teie ja meie e-poe vahelist teavet.
Vajutades "Nõustun" nuppu, nõustute ja lubate meil jagada kasutusandmeid, kasutajatunnuseid ja teie IP-aadressi meie turunduspartneritega (kolmandad osapooled), kasutame neid küpsiseid teie reklaamide isikupärastamiseks. Kui klõpsate nupule "Halda eelistusi“, siis on teil võimalus muuta andmete ja küpsiste töötlemist või lükata need täielikult tagasi, välja arvatud küpsised, mis on vajalikud meie veebisaidi toimimise tagamiseks.