Elutoa ja magamistoa valgustid leiate ühest kohast | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Elutuba ja magamistuba

Kategorie obývák a ložnice
/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philipsmassive_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/lirio_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/prezent_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/steinel_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/rabalux_logo.jpg

Enim müüdud tooted

Eripakkumised ja allahindlused

Nädala parimad pakkumised

Enim vaadatud

Uued tooted

Popis kategorie

Elutoa ja magamistoa valgustid ühest kohast - säästate aega ja raha


Kas sisustate oma elutuba või magamistuba ja mõtlete, millised laevalgustid valida? Üks elutoa ja magamistoa populaarseimaid valgusteid on lühter, mis annab toale elegantsi ja kvaliteetse ning funktsionaalse valgustuse kogu toa jaoks. Elutoa ja magamistoa kaasaegse valgustuse jaoks on meie e-poe valikus näiteks kristall-lühter, vitraaž-lühter või ka selline disain-lühter, mida te pole varem kellegi teise juures näinud.

Põranda- ja laualambid


Et magamistoas või elutoas puhatakse või loetakse sageli, on hea mõte paigutada sinna laualamp - seda hindavad lugemiseks kõik. Valida saab klassikaliste laualampide vahel, samuti on elutoa või magamistoa jaoks huvitavaks valgustiks näiteks disainertööna valminud põrandalamp, mis paistab kõige paremini silma pimedates kasutamata nurkades. Näete koheselt, kuidas see elutoa või magamistoa valgustus võib muuta kogu ruumi.

Valgustatud dekoratsioonid ja kaunistused


Elutoa või magamistoa valgustusena on väga populaarsed valgustatud dekoratsioonid ja kaunistused. See luksuslik elutoa ja magamistoa valgustus, mis võtab oma koha kõige sagedamini riiulil või laual. Suuruse ja heleduse tõttu on selle funktsioon pigem huvitav kaunistus, kui kogu ruumi funktsionaalne valgustus.

Muud elutoa ja magamistoa lambid ja valgustid hõlmavad ka teisi tavapäraseid kategooriaid nagu näiteks seinavalgustid ja kohtvalgustid ja pildivalgustid. Luminofoorvalgustid või süvistatavad valgustid jäävad rohkem vannitoa ja koridoride pärusmaaks. Kõikide nende osas on saadaval palju erinevaid kujundusi, kujundeid, värve ja viimistlusi, nii et ka kõige nõudlikum klient saab seda valida endale oma.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i