Retro lühtrid on tänapäeval jälle moes | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Retro lühtrid

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Retro laevalgustid toovad teie tuppa meenutusi möödunud ajastust


Retro lühtrid ei pea ilmtingimata meenutama "Viimse reliikvia" aegu, vaid ka hilisemast ajast on paljusid meeldivaid disainilahendusi, mida uuesti läbi elada. Ketiga ripplühter võib kindlasti sobida tõllakuuri või õllesaali lakke, aga kodustes tingimustes tasub ehk mõelda rohkem nööriga lühtri peale.

Nööriga ripplühter sobiks kindlasti magamistuppa või suuremasse töötuppa. Ketiga lühter võiks aga teie valikute hulka kuuluda siis, kui teil on kõrged laed või avatud pinnad läbi mitme korruse. Valikut peaks olema piisavalt, sest "retro" ei ole mitte ainult sajanditetagune disain, vaid sadu võimalusi oma kodu või töökoha omanäoliseks muutmisel pakuvad ka eelmised aastakümned.

Retro rippvalgusti välitingimustes


Välivalgustid peaksid kindlasti sobima kokku teie valduste koguteemaga, kuid samas on vähe asju, mis ei sobi kokku klassikalise retro välisvalgustiga. Välis rippvalgustid sobivad suurepäraselt kaunistama teie juurdesõiduteed või väikest alleed. Meie rippvalgustid õuetingimustesse on ilmastikukindlad ja kestavad aastaid.

Lihtsamate välisrippvalgustite paigaldamisel ei tohiks raskusi tekkida, sest tööjuhendid on selged ja vajalikud kinnitusvahendid erinevate pindade jaoks pakendiga kaasas. Kui aga on vajalik täiendavad juhtmete vedamine, siis soovitame tungivalt abi paluda asjatundjatelt, sest elektritööd vajavad eriti hoolsat suhtumist.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i