Tiffany vitriižklaasist laevalgustid rõhutavad ajatust | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Tiffany vitraažklaasist laevalgustid

Vendor 5
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Tiffany vitriižklaasist laevalgusti annavad ruumidele ajatut stiili


Vitriižklaasist valgusti Tiffany on väga populaarne ja hinnatud. See kehtib ka vitraažklaasist lühtrite kohta, mis on üha populaarsemaks muutuv vitraažklaasist valgusti tüüp. Loomulikult ei puudu seda tüüpi valgustitel ka rikkaliku kaunistusega mitmevärviline klaas tinast profiiliga. Värvilisest klaasist lõigatakse välja kõik tükid. Iga tükk ääristatakse iseliimuva vaskfooliumiga. Seejärel asetatakse tükid joonise alusel kõrvuti ning joodetakse tina abil kokku. Tiffany valgusti valmistamise tehnika võimaldab omavahel liita väga väikeseid klaasitükke ning moodustada keerukaid mustreid. Eriti hästi sobib tehnika looduslike motiivide ja lillemustrite puhul. Peamine erinvus klassikalisest vitraažist on see, et valgusti Tiffany tehnikas on tehtud nii, et tinajooned on varieeruva laiusega ning peenemad kui klassikalisel vitraažil.

Harmoniseerimaks vitraažklaasist laualampe sama stiiliga lisa toale seinavalgustid või lühter Tiffany. Kõige ilusamad aksessuaarid igale valgustile on samas stiilis laualambid, eriti vitraažklaasist lambid, mida saab paigutada peaaegu igale poole. Vintage valgusti Tiffany seeriast näeb igal pool kaunis välja tänu värvikale klaasile ning hämardatavale valgustusele. Vitraažklaasist laevalgusti Tiffany pakub täiesti teistsuguse nägemuse laevalgustitest, mida saab kasutada tubade põhivalgusena, Mitmete omavahel ühendatud värvikate klaasitükkidega disain loob tõeliselt meeldiva atmosfääri.

Vitraažklaasist laevalgustid paistavad silma igas toas ning kombineerides neid samas stiilis seinavalgusti ja laualambiga on need suurepärane täiendus teie interjöörile.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i