Põrandalambid - Rabalux | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Põrandalambid - Rabalux

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Põrandalambid on säästlik valik moodsate valgustite seas


LED-põrandalambid on kindlasti enimostetud ja nõutud valgustite esiviisikus. Tegemist on ju lihtsa, kompaktse ning minimaalset paigaldamist vajava valgusallikaga, mis ei vaja vähimatki puurimist, liimimist või juhtmete vedamist. Lähete koju, pakite oma uue lambi lahti, ühendate vooluvõrku ning voila! - teie uus põrandalamp ongi täies hiilguses hiilgamas!

Põrandalambid sisustuses ei ole muidugi midagi uut. Ilusad põrandalambid kaunistavad meie kodusid juba valgustite algusaegadest. Olgu põrandalamp must või põrandalamp valge - selle funktsionaalsus ja esmaülesanne on jäänud ikkagi samaks. Sama vanaks on jäänud ka mure, et ümber läinud põrandalamp kipub kuplist ilma jääma. Seepärast ongi meil põrandalambi kuppel müüki pandud, et saaksite igati toimivat lampi edasi kasutada. See kehtib ka siis, kui teie põrandalamp LED-tehnoloogial töötab.

Puidust põrandalambid kui sisustuselemendid


Kuigi kõik põrandavalgustid on loomulikult osa teie kodu või kontori sisustusest, mis mõnes olukorras ja kohas on puidust põrandavalgusti rohkem kui lihtsalt lamp. See võib olla sisekujunduse võtmeelement või vähemalt oluline rõhuasetus sellele ruumis osale, mida soovite eriliselt välja tuua.

Ka odavad põrandalambid võivad nii teile endale kui ka teie külalistele või klientidele tuua palju elevust, äratundmisrõõmu või kasvõi küsimusi. Kindlasti on hästi valitud valgusti märk sellest, et pöörate tähelepanu siis, kui seda on kõige rohkem vaja. Värvi-, materjali- ja disainivalikus aitame teid kindlasti, kui valgustite puhul kehtib kindlasti vana ütlus: "Oma silm on kuningas."
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i