Lambijalad sobituvad suurepäraselt igasuguste kuplitega | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lambijalad

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lambijalad sobituvad suurepäraselt igasuguste kuplitega


Alati ei pea ostma tervet lampi korraga. Isegi mitte sellepärast, et õpetajalaurilik "kui tervet ei jaksa, tee pool" suhtumine on südamelähedane, vaid puhtpraktilisest otstarbest. Kui ikka ainult lambijalg on mänguhoos või kolimise käigus katki läinud, siis piisab valgusti taastamiseks ka sellest, kui vahetada välja vaid lambi jalg. Et uhke ja ilus, ehk isegi sentimentaalse väärtusega valgusti jääks majapidamisse alles, siis piisab sageli ainult sellest, kui soetada uus jalg lambile.


Lambijalgasid on erinevas suuruses, värvitoonis ja materjalivalikus - plastik, metall ja puit on kõige levinumad. Päris haruldane ei ole keraamika. Nii et tasu purunenud lambijala pärast veel nina norgu lasta, sest asendusjalad on täiesti olemas ja väikese vaevaga on teil taas korralikult seisev lamp. Sellega saab igaüks kindlasti ise täiesti edukalt hakkama.


Kui teie valgusti disain ja mõõtmed seda lubavad, siis on kõige parema stabiilsuse tagamiseks mõtteks osta tripod lambijalg ja see olemasolevale lambi nii-öelda alla kruvida. "Tripod" pärineb kreekakeelsetest sõnadest "kolm" ja "jalg" ning rohkem pole ilmselt vaja lisada. Lambijalg tripod peab vastu ka kõige rajumatele kodupiduldele, kui aitab ka siis, kui on oluline valgusti eriline stabiilsus - näiteks fotosessiooni või filmivõtete ajal.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i