Nutikas koduvalgustus juhib teie kõiki valgusteid | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Nutikas koduvalgustus

Vendor 6
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Nutikas koduvalgustus juhib valgusteid vastavalt kella- ja aastaajale


LED-nutivalgustid on ilmselt esimene samm teie "Tark kodu" projekti elluviimisel, mis on midagi, millest unistab ilmselt iga moderne tehnoloogiaentusiast. Nutika kodu ehk targa kodu lahendused on võimalik juhtida kasutades nutiseadet ning nutipirne või kui teie majapidamises on teised nutikad valgustid. Pärast nutivalgustuse paigaldamist jääb üle vaid laadida alla tasuta rakendus ning saategi nautida kaasaegse tehnoloogia hüvesid.

Nutikodu lahendused ei ole ammu enam tulevikutehnoloogia, vaid tänapäev, mis muutub järjest taskukohasemaks reaalsuseks ning on kogumas populaarsust nii Eestis kui ka mujal maailmas. Lisaks LED-ribadele saate selle külge ühendada nii liikumisandurid kui ka koduvalve koos kaameratega. Saate kontrollida iga toa temperatuuri eraldi ning vajadusel isegi seda, millises toas mis muusika parajasti mängib. Targa kodu lahendused toovad kindlasti pikaajaliselt ka rahalist kokkuhoidu, sest niimoodi saate minimeerida oma kütte- ja valgustuskulusid.

Nutikodu seadmed annavad teile võimaluse mugavalt reguleerida valgusteid (olgu selleks kasvõi RGB LED-riba)nii tugitoolis istudes kui ka kodust eemal olles. Lisaks on need valgustid ka hämardatavad, mis tähendab, et nutiseadmega saab valgust sujuvalt heledamaks või tumedamaks keerata ning osadel juhtudel ka selle värvust muuta nagäiteks Philips Hue komplekt. Soetage valgustid lambimaailm.ee e-poest ning aitame muuta teie kodu targaks soodsaimate hindadega.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i