Luminofoorvalgustid - Aigostar B.V. | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Luminofoorvalgustid - Aigostar B.V.

  • Enim müüdud tooted
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Köögimööbli luminofoorvalgustid muudavad tööpinnad erksamaks


Luminofoorvalgustid heidavad piisavalt valgust tööpindadele, et ei tekiks oht näppu lõigata või suhkru asemel soolatopsi krabada, kuid on hiljem ka mahedaks taustavalguseks, kui põhitegevus on köögist söögituppa kandunud. Just sellistele kriteeriumitele vastab LED hämardatav köögikapialune valgustus, mis heidab vajadusel intensiivset valgust pliidile või köögisaarele, kuid muutuks vaid käeviibutusega vaevumärgatavaks valgusallikaks. Köögikapivalgusti LED-tehnoloogiaga on säästlik ja mõistlik valik, sest need on oluliselt väiksema energiatarbimisega kui tavalised hõõglambid.

Köögimööblivalgustid ongi sisuliselt kahte tüüpi - kas eraldi lambid või siis mitmest väikesest valgustist koosnev tavaline või LED-riba. LED hämardatav köögimööbli alune valgusti on väga sobiv olukorda, kus pärast tööpindadel töö lõpetamist ei pea kogu valgust välja lülitama, vaid võib madala energiatarbimisega valgustina tööle jääda. Köögimööblivalgustus on mõtteks valida välja juba mööblit tellides, kuid loomulikult saab neid paigaldada ka olemasolevale köögimööblile.

LED-köögimööblivalgustid teevad söögivalmistamise lihtsamaks


Köögikapialused LED-valgustid on tõepoolest suurepäraseks abivahendiks toiduvalmistamisel, sest valgus paistab otse teie kätele või pliidile, mitte ei lange kuskilt külje pealt või selja tagant. Töö luminofoorlamp kinnitub köögikapi alla üpris lihtsalt, sest kinnituseks vajalikud tarvikud on reeglina tootega kaasas. Kinnitatav laevalgusti anduriga võib ka automaatselt süttida, kui sisenete kööki. Valgusti kustub mõni aeg pärast seda, kui te olete köögist lahkunud.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i