Valgusketid kaunistavad teie tuba ja õue | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Sise valgusketid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-valgusketid sobivad kuusepuule nii tuppa kui ka linnaväljakule

LED-jõulutuled on ehk kõige tavapärasem pühadeaegne valgustuskaunistus tavapärase küünla kõrval. Me kasutame jõuluteemalisi LED-kette iga-aastaselt oma toakuuskede, akende, ukseavade, aga ka välisfassaadide, laternapostide ning sildade kaunistamiseks.

LED-pallid kaunistavad meie aedasid ja parkisid ning aitavad kaasa üleüldisele pühademeeleolule.

LED-valguskett on kindlasti säästlik ja mõistlik valik, sest jõuluaeg on pikk, pimedat aega palju ning dekoratiivsed LED-valgustid tarbivad tavapäraste hõõglampidega kordades vähem elektrienergiat. LED-valguspallid on saadaval kõikvõimalikes värvitoonides ja suurustes. Vahekinnituste abil on ka võimalik mitu erinevat valgusketti üheks pikaks kokku ühendada. Kontrollige vaid, et teie elektrivõimsus selle ühenduse taga oleks adekvaatne.

Valgusketid koju, kontorisse ja õue


Loomulikult on saadavalt nii sise- kui ka välistingimuste jaoks mõeldud LED-dekoratsioone. Tasub meeles pidada, et kui te otsustate ühel päeval oma valgusketid õue asemel hoopis tuppa üles riputada, siis sellest pole mingit probleemi - teie välitingimuste jaoks toodetud niiskuskindel pirnidega valguskett särab laitmatult ka toanurgas.

Vastupidisest palume siiski hoiduda ja siseruumide jaoks mõeldud dekoratiivseid LED-palle õue mitte viia. Toavalgustid ei ole toodetud niiskuskindlatena ning seetõttu jääb nende tööaeg välitingimustes paratamatult väga lühikeseks. Jälgige toote pakendil olevaid märgiseid ning hoiate seeläbi end ebameeldivatest üllatustest ja rikutud pühadest.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i