Asenduspirnid jõuluvalgustitele pühade helgemaks ajaks | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
Porovnat
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Asenduspirnid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud

Popis kategorie

Asenduspirnid jõuluvalgustitele ei lase pühadel pimeduses mööduda


Üldiselt on LED-pirnid, mida jõuluvalgustites peamiselt kasutatakse tõepoolest väga vastupidavad ning pika tööajaga, aga rikkeid esineb vahetevahel sellegipoolest. Vahest võib seda põhjustada elektri kõikumine, vahest halvasti paigaldatud juhtmestik, vahest saab LED-pirni tööaeg lihtsalt otsa. Meilt peaksite leidma asenduspirnid igale võimalikule jõulukaunistuse pirnile.

E10 LED-pirnid on suuremalt jaolt jagatud kaheks valdavaks grupiks valguse soojuse taseme järgi. Peamiselt toodetakse E10 pirnid külma või sooja valgusega - nende seast saate valida endale sobivama vastavalt sellele, kas teie valgustid asuvad näiteks koridoris, kus on vaja kirkamat valgust, või magamistoas, kus soovite pehmemaid toone. Mõned jõuluketi pirnid on ka erinevates valgustoonides, kui soovite korraga oma tuppa näiteks kollast, sinist või punast valgust; on ka saadaval ka päris tumedad jõulutulede asenduspirnid.

Jõuluvalgustite asenduspirnid on saadaval nii ühekaupa pakendatuna kui ka multipakkides, mis muudab ühe pirni hinna soodsamaks. Alati on mõistlik mõnda pirni ka tagavaraks hoida, et mitte iga kord uuesti poodi tormata. Jõuluvalgusti pirnid on väikesed ja kerged ega võta teie majapidamises palju ruumi. Hinnatase on mõistlik ja põhjendamatult suuri kulutusi pirnidel peale ei pea tegema. Jõulud seevastu on päästetud ning kõigi hea tuju garanteeritud.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i