Lambivarjud - Umage | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lambivarjud - Umage

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Asendusvarjud, tarvikud ja kaablid teie valgustitele ning elektrisüsteemidele


Vahel võib ikka juhtuda, et mõne valgusti toitekaabel saab õnnetul kombel kannatada - olgu selleks siis koduloomast närilise liigne huvi elektri vastu või õnnetu komistamine mänguhoos. Lambi toitekaablid on reeglina kergesti vahetatavad ja meilt leida tõepoolest igas värvitoonis ja pikkuses asendusjuhtmeid. Kaablid lampidele on kas lülitiga varustatud või mitte, juhul kui teie valgusti on puutetundliku süsteemiga.

Teised olulised tarvikud valgustitele võivadki olla lülitid, mis vahel töötamisest keelduvad; lambipirni pesad, mis võivad niiskuse või purunenud lambi tõttu rikki minna või ka näiteks lühtri käepide. Just viimaste osas on saadaval väga lai valik materjale ning värvitoone, mida oma olemasoleva lühtiga sobitada.

Vahel võib tekkida vajadus vahetada välja valgusti alus, kui kukkumise käigus on see kannatada saanud ning ei hoia enam lampi tasakaalus. Põhjuseks võib olla ka midagi muud - näiteks vajate raskemat alust, et vibratsiooni piirkonnas töötav lamp aeg-ajalt lauaäärelt maha ei prantsataks. Valgusti tarvikud võimaldavad teil ka lambi välimust muuta, sest palju lambikuplid on saadaval eraldi toodetena ning ei vaja kogu valgusti väljavahetamist. Reguleeritav lambipirni pesa on samuti üks toodetest, mida selle kategoorias leiate ning mis võib mõnikord vajada vahetamist.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i