Välivalgustus - BRILAGI | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Välivalgustid, välivalgustus - BRILAGI

Kategorie venkovky
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Välivalgustid ja valgustid mitte ainult maja fassaadile ja terrassile - õlilambid, väliprožektorid, kohtvalgustid ja LED välivalgustid


Välivalgustus on kahtlemata üks esimestest asjadest, mida teie külalised näevad, kui tulevad teie aeda või terrassile. Vanasti ei olnud välivalgustite kasutamine maja välivalgustuse planeerimise juures kuigi tavaline, kuid tänapäeval on see muutunud. Kliendid valgustavad majade sissepääse, kujukesi oma aias ning ka basseini ümbritsevat ala - selleks sobivad erinevad välivalgustid. Väga populaarseks on osutunud anduriga välivalgustid ning valgustid, mis ei tarbi elektrienergiat - päikesepaneeliga valgustid. Peamiselt paigaldatakse päikesepaneeliga valgustid radade ja teede äärde. Kui soovite efektiivselt valgustada oma terrassi, soovitame selleks väli seinavalgusteid (või LED väli fassaadivalgustid), väli uksevalgustid, päikesepaneeliga valgustid või lemmik dekoratiivlaternad või õlilambid.

LED Välivalgustid


Aiavalgustid aitavad teie maja eksterjööri ning aeda taaselustada ning viivad nende kujunduse järgmisele tasemele. Kuna paljud välivalgustid töötavad LED kiipide või LED lambipirnidega, siis ei pea te muretsema kõrge energiakulu pärast. Seda tüüpi valgusteid nimetatakse LED välivalgustiteks. Neid on saadaval erinevates kujundustes - alates klassikalistest päikesepaneeliga valgustitest kuni moodsete LED väliribadeni või prožektoriteni.

Välivalgustuse võlu kasutades on hea välisilme loomiseks tõesti lugematuid võimalusi ja viise. Sellepärast peaksite oma maja või aia jaoks valima õiged välivalgustid, et külalised ja möödujad saaksid teie imelist aega imetleda. Meie e -poest leiate tõeliselt laia valgustite valiku - väli prožektorid, anduritega päikesepaneeliga valgustid, seinavalgustid, rippvalgustid ja palju muud. Kui te pole kindel, millist väliterrassi-, rõdu- või sissepääsuvalgustit valida, vaadake meie ajakirjast.


Väli kohtvalgustid


Kuigi võib tunduda, et prožektorid sobivad ainult interjööri, võite seda tüüpi valgustusega kokku puutuda ka näiteks aias. Välivalgustid on enamasti vardakujulise kujundusega, mille ühes otsas on maapinda sisestamiseks mõeldud teravik ja teises otsas on valgusti. Kui otsite huvitavat majavalgustust, võivad välitingimustes kasutatavad kohtvalgustid aidata valgustada näiteks aiakujusid või põõsaid. Nagu kõigi teiste väli kohtvalgustite puhul, on ka need kaitstud vee sissepääsu eest, mistõttu te ei pea nende pärast muretsema isegi vihmase ilmaga.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i