Suunatavad kohtvalgustid - B.K. Licht | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Suunatavad kohtvalgustid - B.K. Licht

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Suunatavad kohtvalgustid suunavad ja tõmbavad tähelepanu olulisele


Kohtvalgusti peamine funktsioon tuleneb selle nimest - valgustada üht kindlat kohta või piirkonda. Kui valgustatav objekt peaks sageli liikuma, siis on selleks puhuks suunatavad kohtvalgustid, mida saab kerge vaevaga õiges suunas keerata ja fikseerida. Umbes samasugust ülesannet täidavad ka siinivalgustid, mille puhul rööpad või siin paigaldatakse just sinna, kus valgust kõige rohkem vaja. Säästvam ja keskkonnateadlikum valik on LED-kohtvalgustid, mis tarbivad oluliselt vähem elektrienergiat.

Moodsates kodudes ja kontorites kohtame sagel disainerkohtvalgusteid, mis võivad olla just selle konkreetse ruumi või pinna jaoks loodud. Materjalivalik on lai ning need võivad olla nii metallist, tekstiilist kui ka puidust kohtvalgustid. Igal juhul on LED lae-kohtvalgusti töökindel ja säästlik lahendus täiendava valgusallika soetamisel. Lae asemel võib loomulikult paigaldada kohtvalgusti seinale - valikupuuduse üle ei saa selles kategoorias kurta ning midagi on pakkuda igale maitsele. Eraldi alamjaotusest leiame süvistatava kohtvalgusti, mis lambipesa paigutatakse seina või lae sisse.

Vähese vaevaga leiate siit ka kohtvalgustid lastele, kelle puhul võib mõelda tõsiselt hämardatava LED kohtvalgusti peale, mis heidab lastele mahedat ja turvalist valgust enne uinumist. Eraldi sektsioonides asuvad ka kohtvalgustid kööki ja kohtvalgustid kontorisse, et tõepoolest raskesti hoomatavat koguvalikut kuidagi kitsendada ning kategoriseerida.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i