Sisevalgustus - Azzardo | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Sisevalgustus - Azzardo

/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philipsmassive_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/lirio_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/prezent_logo_2021.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/steinel_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/jupiter_logo.jpg

Enim müüdud tooted

Eripakkumised ja allahindlused

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nädala parimad pakkumised

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Enim vaadatud

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Uued tooted

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategorie

Sissejuhatus sisevalgustite maailma algab siit


Õige sisevalgustus võib teha imesid. Lisaks on tänapäeval valgustite valik niivõrd suur, et midagi leidub igaühele. Selleks, et valgustite otsimine oleks lihtsam ja selgem, oleme jaganud sisevalgustid erinevatesse kategooriatesse. Valida on võimalik näiteks valgusti kuju järgi - kõige populaarsemateks on osutunud lühter ja kinnitatav laevalgusti, kuid populaarsed on ka kohtvalgustid, hämardatav valgusti, laualamp ja põrandalamp. Pisut kitsam on valik siis, kui jõuame kategooriateni vannitoavalgusti ja seinavalgusti, kuid siitki leiab igaüks kindlasti midagi enda maitse järgi.

Lisaks materjali valikule on võimalik tooteid sorteerida ka värvi järgi. Ka materjalivalik on lai ulatudes tavalisest plastist kuni väärispuiduni ning keraamikast väärikate ning isegi väärismetallideni. Valides sobivat sisevalgustit on oluline silmas pidada ruumi suurust, kasutuseesmärki ning seda, millist tüüpi mööbel ruumis on. Seda kõike selleks, et uus sini-puna-roheline või tibukollane valgusti sobituks tuppa ideaalselt.

Meie e-poest leiad sobivaimad valgustid oma elu- ja magamistuppa, lastetuppa, kööki ja vannituppa. Võid teha otsuse, et valgusti magamistuppa peab olema toon-toonis valgustiga elutuppa; või siis valgusti koridori peaks sarnanema sellele värvile, mis on valgustil vannituppa. Ärge unustage valgustit kööki - see peab olema oranž, et tekitada isu!

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i