Seinavalgustid lastetuppa - Prezent | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Seinavalgustid lastetuppa - Prezent

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Vannitoa seinavalgustid võivad teie ruumi ootamatult tundmatuseni muuta


LED-seinavalgustid on suurepärased valgusallikad lugemisnurka või teie lemmikkunsti rõhutamiseks, nagu ka kõik teised kohtvalgustid seinale. Kui teie sisekujundus seda võimaldab ning soovite olla isikupärane, siis miks mitte kaaluda seinavalgusti tekstiilist variante. See oleks ideaalne seinavalgusti magamistuppa. Ka puidust seinavalgustid on viimasel ajal väga populaarsed just oma naturaalsuse ja tagasihoidlikkuse tõttu. See omakorda oleks sobiv seinavalgusti elutuppa.

Ka õuevalgustid võib vabalt kinnitada seintele. Seinavalgusti liikumisanduriga sobib välisukse või värava juurde; anduriga seinavalgusti võite paigaldada ka garaaži või puukuuri ette. Kui plaanis osta välisvalgusti seinale, siis tasub kaaluda ka varianti päikesepaneeliga seinavalgusti, mis saab edukalt hakkama näiteks majanumbri valgustamisega. Seinavalgusti õue tuleks valida kategooriast "välis-seinavalgustid", sest siis on kindel, et tegemist on ilmastikukindlate toodetega.

Lastetoa seinavalgusti on kindel valik


Klassikalised seinavalgustid peegli valgustamiseks on tänapäevases vannitoas möödapääsmatud ja kui need pole kinnitatud otse peeglile või selle sisse paigaldatud, siis kinnitub see ikka seinale. Ka teised niiskuskindlad seinavalgustid võib paigutada niimoodi, et tekitavad erinevad tsoonid erinevate valgusallikatega.

Kui valgustid lastele on lakke ja seintele paika saanud, siis tasub mõelda veel ühe diskreetse LED-seinavalgusti paigaldamisest, et lapsed ei peaks täielikus pimeduses viibima kuni une saabumiseni. Kindlasti leiate ka mudeli, millel kuplil on lapse lemmikprintsess või superkangelane, kelle kujutisega LED-seinalamp tema und valvab.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i