Õuetarvikud - Philips | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levy banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Õuetarvikud - Philips

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Õuetarvikud teie valgustitele ning elektrisüsteemidele


Vahel võib ikka juhtuda, et mõni ühenduspistik õue nurgas oleval valgustil saab õnnetul kombel kannatada - olgu selleks siis koduloomast närilise liigne huvi elektri vastu või õnnetu komistamine mänguhoos. Nii lambi kaablid kui ka ühenduspistik välitingimustesse on reeglina kergesti vahetatavad ja siit võib neid leida tõepoolest igas värvitoonis ja pikkuses. Kui teid huvitab pikendusjuhe, pistikutorn või ühenduslülitid, siis olete samuti jõudnud õigele leheküljele.

Teised olulised tarvikud valgustitele võivadki olla lülitid, mis vahel töötamisest keelduvad; jaotuskarp välitingimustesse, mis võib niiskuse või purunenud lambi tõttu rikki minna või ka näiteks tänavavalgusti hoidik. Just tänavavalgusti tarvikute osas on saadaval väga lai valik materjale ning värvitoone, mida oma olemasoleva lambiga sobitada. Saadaval on ka lai valik lambipesasid ja toitekaableid.

Õues asuvate elektriliste seadmete loetelu ei piirdu kindlasti ainult valgustitega, kuigi nii LED-tuled kui ka pollarvalgusti, on õigel ajal ja õiges kohas täiesti asendamatud. Meilt leiate ka teisi abilisi, mida oleme liigitanud samuti tarvikuteks. Näiteks elektriline putukapüüdja, mille abil hoiate oma grilliõhtud või lihtsad meeldivad koosviibimised õues tüütutest tiivulistest vabad. Selline putukapüüdja töötab peaaegu hääletult ning vajab vaid aeg-ajalt puhastamist. Mõni selline putukalõks on varustatud ka UV-luminofoorlambiga.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i