Lastetuba - Rabalux | Lambimaailm
0
Lemmiktooted:
0

Teie lemmiktoodete hulgas ei ole ühtegi toodet.

Logi sisse
Registreerimine
Levy banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Küsi mida tahes

Reijo

Me aitame sind valiku tegemisel ja tehniliste probleemide puhul.

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)

Küsi

Lastetuba - Rabalux

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Selleks, et luua lastetuppa õiget atmosfääri on lisaks värvilisele mööblile ning mänguasjadele olulisel kohal ka lastetoa valgustid või laste öölambid, mis aitavad muuta laste toad põnevamaks ning huvitavamaks. Peale selle - kui toas on valgusti printsessi, ämblikmehe või Hello Kitty-ga, siis on see kindlasti miski, mis tekitab sinu lapses põnevust ning elevust. Või on sul kodus hoopis väike sportlane? Pole probleemi - pakume ka jalgpallikujulisi lühtreid.

On teada-, tuntud tõsiasi, et lastetoa lakke sobib kõige paremini lastetoa lühter. Juhul kui tegemist on madalama laega, on praktilisem siiski kinnitatav laevalgusti või kohtvalgustid. Öökapile ning hiljem ka lauale soovitame laste laualampi või väikest lampi. Siiski tasub olla lastetuppa valgusti valikuga hoolikas. Jälgi, et lamp, mida plaanid osta oleks piisavalt stabiilne, et laps ei saaks endale sellega haiget teha.
 
Lapse kasvades muutuvad lapse vajadused ning sellega seoses muutuvad ka lastetoa valgustidSeetõttu pakume lühtreid ning lampe nii väikestele lastele kui ka teismelistele. Usume, et mistahes lastetoa valgusti sa valid, toob see alati naeratuse sinu lapse näole. Kõige olulisem on siiski see, et sinu laps tunneks end oma toas hästi ning ta tunneks end teie kodus mugavalt ja turvaliselt.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i