Lastetuba - Briloner | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lastetuba - Briloner

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lastetoa valgustite suur, värviline ja fantaasiaküllane valik


Selleks, et luua lastetuppa õiget atmosfääri, on lisaks värvilisele mööblile ning mänguasjadele olulisel kohal ka lamp lastetuppa või teised lastetoa valgustid, mis aitavad muuta laste toad põnevamaks ning huvitavamaks. Peale selle - kui toas on lastetoa lamp printsessi, ämblikmehe või Hello Kitty-ga, siis on see kindlasti miski, mis tekitab sinu lapses põnevust ning elevust. Või on sul kodus hoopis väike sportlane? Pole probleemi - pakume ka jalgpallikujulisi lühtreid.


On teada-tuntud tõsiasi, et lastetoa lakke sobib kõige paremini lastetoa lühter. Juhul, kui tegemist on madalama laega, on praktilisem siiski kinnitatav laevalgusti või kohtvalgusti. Öökapile ning hiljem ka lauale soovitame laste laualampi või väikest lampi. Siiski tasub olla lastetuppa valgusti valikuga hoolikas. Jälgi, et lamp, mida plaanid osta, oleks piisavalt stabiilne, et laps ei saaks endale sellega haiget teha.


Lapse kasvades muutuvad lapse vajadused ning sellega seoses muutuvad ka lastetoa valgustid. Seetõttu pakume lühtreid ning lampe nii väikestele lastele, kui ka teismelistele. Usume, et mistahes lastetoa valgusti sa valid, toob see alati naeratuse sinu lapse näole. Kõige olulisem on siiski see, et sinu laps tunneks end oma toas hästi ning enda kodus mugavalt ja turvaliselt."
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i