Laualambid ja väikesed lambid - Pabobo | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Laualambid ja väiksed lambid - Pabobo

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lastetoa laualambid on tõhusad töövahendid ning lõbusad kujunduselemendid


Laste õpilauda ei kujuta enam naljalt ettegi ilma, et selle juurde käiks laste laualamp või kaks. Reguleeritavad laste laualambid on eriti mugavad, sest siis saate lambipirni võimsust reguleerida tugevamaks või nõrgemaks vastavalt sellele, kas peate midagi lähemalt uurima või piisab üldisest valgusfoonist. Hämardatav puutetundlik laualamp on vabanenud füüsilistest nuppudest ja lülititest ning seda saab reguleerida puutetundliku paneeli kaudu täpselt nagu nutitelefoni. Tuleb nõustuda, et reguleeritav LED-laualamp on suurepärane valgusti töökohale või hobilauale.

Dekoratiivsed LED-laualambid on pisut lustlikum valgusti, kus valguse värv ei ole piiratud ühe tooniga, vaid seda saab kõikvõimalikes kombinatsioonides sättida. Need võivad olla ka LED väikesed lambid, mille värv võib lisada mängulisust, kui aeg ja olukord on sobivad. Hämardatav LED-laualamp USB-liidesega sobib ka anduriga öövalgustiks, sest selle valgustugevust saab reguleerida ajale vastavaks. LED-laualamp puldiga on voodi kõrvale ehk liialdus, sest voodist ulatub lampi kustutama küll.

LED-pistiklamp koridori valgustama


Nagu juba öeldud, LED-öölamp juhtmevaba laadijaga ei ole kõige parem mõte, kuid töötuppa või kontorisse sobivad sellised LED-laualambid suurepäraselt. Hea, kui majapidamises on ka üks kaasaskantav LED-laualamp, mida ajutiselt telki või kalaretkele kaasa võtta.

LED-laualamp LCD-ekraaniga näitab tavaliselt kellaaega ja temperatuuri, mis võib olla ideaalseks kaaslaseks öölauale. Kui on soov aga leida meelepärane dekoratiivne LED-valgusti, siis olete samuti jõudnud õigesse kohta.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i