Kristall-lühtrid - MW-LIGHT | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kristall-lühtrid - MW-LIGHT

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Kristallist lühtrid on suurepärased valgustid ruumile pidulikkuse lisamiseks


Ripplühtrite osakond on valgustite maailmas ehk kõige eksklusiivsem ja elitaarsem kategooria. Eks seostuvad kristallist lühtrid ennekõike särava ballisaaliga ja klassikalised lühtrid noobli härrastemajaga. Uuemad disainerlühtrid püüavad siduda aegumatut klassikat ning sisekujunduse moodsamaid trende. Modernsed lühtrid ongi väga stiilsed disainielemendid hotellides ja büroohoonete ooteruumides. Köögilühtrite valikus on nii massiivsed kuplid kui minimalistlikud kohtvalgustid.

Vastukaaluks tänapäevasele on meie valikus ka puidust lühtrid, mis rõhutavad looduslähedust ja keskkonnateadlikkust. Samasse kategooriasse kuuluvad ka rustikaalsed lühtrid ja retro lühtrid - need näivad kuuluvat teise ajastusse, kuid on siiski valmistatud kõiki moodsaid standardeid silmas pidades. Siia alamliiki käivad veel loomulikult ka ketiga lühter ja nööriga lühter.

Lastetoa lühtrid kõige väiksematele pereliikmetele


Oleme muidugi mõelnud ka lastetubade peale ning võtnud valikusse lühtrid lastele, kus värvilahendused on eriti erksad ja fantaasiaküllased. Ilmselt leiab iga väike fänn ka oma lemmiksuperkangelase motiivi, kui väga on vaja ööseks ekstra turvalist tunnet.

Üldiselt käivad lühtrid lakke vaid paari kruvi ja/või konksuga ning usume, et saate paigaldamise ise edukalt hakkama. Lakke kinnitatav lühter vajab eelnevalt vaid elektrijuhtmete olemasolu. Keerulisemate tööde puhul pöörduge aga kindlasti professionaali poole, kes teile vastavat kvalifitseeritud abi osutab.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i