Köök ja söögituba - Fabas Luce | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Köök ja söögituba - Fabas Luce

Vendor 8
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid
Soovitud sisu ei leitud

Popis kategorie

Valgustid kööki ja söögituppa seavad meeleolu nii toidu valmistamiseks kui ka selle nautimiseks


Sageli valivad kliendid köögivalgustiks lühtri ning see trend on ülekaalus ka nüüd. Tänapäeval on lühter kööki saadaval mitmesuguste disainidega ning ei piirdu ainult nööri otsas olevate lühtritega. Mõned neist kasutavad ka modernseid tehnoloogiaid - seda tüüpi valgusteid võib üldiselt nimetada LED-köögivalgustiteks. Köögi valgustus LED-tehnoloogia abil on säästlik, sest tarbib tavalistest hõõglampidest kordades vähem elektrienergiat. Köögi valgustid LED-lampidega annavad piisavalt valgust ning on kauakestvad.

Ükskõik, millist tüüpi valgustid köögi LED-valgustid ka valite, pidage meeles seda, et ainult ühest köögivalgustist ei piisa. Oluline on ka köögi töötasapinna valgustus - selleks spetsiaalne tasapinna valgusti kui ka universaalsem köögikapialune valgusti. Kuid milline on sobiv köögikapivalgusti? Enamasti valivad kliendid selleks otstarbeks luminofoorvalgustid - luminofoortorud, kuid väga populaarne on ka LED-valgustuse ribad või üksteise kõrvale asetatud kohtvalgustid.

Meie e-poes on sul võimalik soetada kõrge kvaliteediga köögilampe väga soodsate hindadega. Kui teie köök on ühendatud elutoaga ning sooviksite mõlema toa valgustuse ühtlustada, siis soovitame valida valgusteid individuaalsete seeriate, tootja või materjali järgi. Köögi lambid ja elutoa valgustid võiksid tõepoolest kokku sobituda. Tänapäeval on suur nõudlus ka disainervalgustite järele.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i