Lühtrid kööki - Thoro | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lühter kööki - Thoro

Vendor 8
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lühter kööki on suurepärased valgusti ruumile pidulikkuse lisamiseks


Luksuslik lühter on valgustite maailmas ehk kõige eksklusiivsem ja elitaarsem kategooria. Eks seostub kristall-lühter ennekõike särava ballisaaliga ja vitraažist lühter noobli härrastemajaga. Uuem ja moodsam disainlühter püüavad siduda aegumatut klassikat ning sisekujunduse moodsamaid trende. Moderne lühter ongi väga stiilseks disainielemendiks hotellides ja büroohoonete ooteruumides. Antiiklühtrid ja teised vanad lühtrid leiate samuti meie e-poest.

Vastukaaluks tänapäevasele on meie valikus ka puidust lühtrid, mis rõhutavad looduslähedust ja keskkonnateadlikkust. Kõik laelühtrid näivad kuuluvat teise ajastusse, kuid on siiski valmistatud kõiki moodsaid standardeid silmas pidades. Oleme lisanud ka eripakkumisi, kus leidub lühter soodsalt ja sobiva hinnaga. Kui teil on plaanis paigaldada lühter lakke, siis võivad teid huvitada kategooria "lühtrite  soodusmüük", kust leiate oma soovitud lühter valgusti parimad pakkumised.

Köögilühter muudab söögitegemise sündmuseks


Ka köögivalgustuses on lühter omal kohal ega tundu sugugi liialdusena. Lühter kööki on tagasihoidlikuma ja funktsionaalsema disainiga ning sobib igasuguste sisustustega.

Üldiselt käivad lühtrid lakke vaid paari kruvi ja/või konksuga ning lühtri ühendamine ei tohiks olla üle jõu käiv ülesanne. Lakke kinnitatav lühter vajab eelnevalt vaid elektrijuhtmete olemasolu. Keerulisemate tööde puhul pöörduge aga kindlasti professionaali poole, kes teile vastavat kvalifitseeritud abi osutab ning teie lühtrid-valgustid kindlalt paika sätib.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i