Köögikapialune valgustus - Top Light | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
Porovnat
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Köögikapialune valgustus - Top Light

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Köögimööblialune valgustus muudab tööpinnad erksamaks


Köögimööbli valgustit valides soovite ilmselt samaaegselt seda, et valgusti heidaks piisavalt valgust tööpindadele, kuid oleks hiljem ka mahe taustavalgus, kui põhitegevus on köögist söögituppa kandunud. Just sellistele kriteeriumitele vastab hämardatav köögikapialune valgustus, mis heidab vajadusel intensiivset valgust pliidile või köögisaarele, kuid muutuks vaid käeviibutusega vaevumärgatavaks valgusallikaks. Köögikapialune valgusti LED tehnoloogiaga on säästlik ja mõistlik valik, sest need on oluliselt väiksema energiatarbimisega kui tavalised hõõglambid.

Köögi LED-valgustid ongi sisuliselt kahte tüüpi - kas eraldi lambid või siis mitmest väikesest valgustist koosnev tavaline või hämardatav LED-riba. Hämardatav köögikapi valgusti on väga sobiv olukorda, kus pärast tööpindadel töö lõpetamist ei pea kogu valgust välja lülitama, vaid võib madala energiatarbimisega valgustina tööle jääda. Köögimööbli LED-valgustid on mõttekas valida välja juba mööblit tellides, kuid loomulikult saab neid paigaldada ka olemasolevale köögimööblile.

LED-köögimööbli valgustus muudab teie söögivalmistamise lihtsamaks


Köögikapialused LED-valgustused on tõepoolest suurepäraseks abivahendiks toiduvalmistamisel, sest valgus paistab otse teie kätele või pliidile, mitte ei lange kuskilt külje pealt või selja tagant. LED-valgusti saab köögikapi alla üpris lihtsalt paigaldada, sest kinnituseks vajalikud tarvikud on reeglina tootega kaasas. LED-köögimööbli valgusti anduriga võib ka automaatselt süttida, kui sisenete kööki. Valgusti kustub mõni aeg pärast seda, kui te olete köögist lahkunud.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i