Kontorilambid - Jupiter | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kontorilambid - Jupiter

Vendor 8
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Kontorilambid annavad valgust teie töö juures ning kodukontoris


Tänapäeva töökohta ei kujuta enam naljalt ettegi ilma, et selle juurde käiks LED-laualamp või kaks. LED hämardatav laualamp on eriti mugav, sest siis saate lambipirni võimsust reguleerida tugevamaks või nõrgemaks vastavalt sellele, kas peate midagi lähemalt uurima või piisab üldisest valgusfoonist. Puutetundlik LED-laualamp on vabanenud füüsilistest nuppudest ja lülititest ning seda saab reguleerida puutetundliku paneeli kaudu täpselt nagu nutitelefoni. Tuleb nõustuda, hämardatav LED-laualamp on suurepärane valgusti töökohale või hobilauale.

RGB LED-laualamp on pisut lustlikum valgusti, kus valguse värv ei ole piiratud ühe tooniga, vaid seda saab kõikvõimalikes kombinatsioonides sättida. See võib olla ka puldiga LED laualamp, mida saab juhtida distantsilt ning lisada sellega veelgi mängulisust, kui aeg ja olukord on sobivad. Hämardatav puutetundlik valgusti sobib ka öölambiks, sest selle valgustugevust saab reguleerida ajale vastavaks. Hämardatav laualamp puldiga on voodi kõrvale ehk liialdus, aga kui partner kipub raamat rinnal magama jääma, siis miks mitte tema öölamp eemalt kustutada.

Reguleeritav LED-laualamp on sisuliselt sama toode veidi teise nimega. On aga üks valgusti, mida tuleb eraldi esile tõsta ja see on LED-laualamp suurendusklaasiga. Selline laualamp luubiga on muidugi abiks vaegnägijatele aga ka teistele, kes vajavad oma töös täpsust; näiteks kellassepad või juveliirid. LED-laualambid on saadaval väga paljudes värvitoonides ja erinevatest materjalidest.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i