Stardikomplektid nutivalgustusega targale majale | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Stardikomplektid

Popis kategorie

Nutivalgustite stardikomplektid on hea algus targale kodule


Stardikomplekt Philips HUE on valgustite juhtimise süsteem nutiseadmetele (telefon, tahvelarvuti), mis ühildub valgustitega läbi wifi võrgu. Sellised nutikad kodulahendused on muutumas üha populaarsemaks nii Eestis kui ka mujal maailmas. Kui olete soetanud stardikomplekti Philips Hue, siis laadige alla ja installeerige äpp ning saad juhtida kuni 50 Philips LED-riba, LED hämardatavaid pirne või kustutada Philips LED välisvalgustid.

Nutiseadmega juhitava bridge-i (mis on sisuliselt pirnide ühendamise seade) külge saate vastavalt vajadusele lisada kasvõi Eglo Connect stardikomplekti LED-nutivalgusti või liikumisanduri Philipsi nutitarvikute valikust. Sama süsteemi külge saate ühendada ka Philips LED-valgusti õue ja programmeerida selle süttima ja kustuma vastavalt kellaajale või liikumisele õues. Olenevalt valgusti tüübist on see kas liikumisanduriga juba varustatud või peate selle eraldi juurde soetama.

Philips starter kit ehk "algkomplekt" töötab nutiseadmesse laetud mobiilirakenduse abil. Rakendust on võimalik alla laadida App Store´ist ning Google Play e-poest. Sellega saate juhtida nii oma põhikomplekti Philips Hue, Philips lauavalgustit kui ka Philips LED hämardatavat valgustit. Philips ühildusseade annab piiramatu vabaduse on sise- ja välisvalgustite juhtimisel ning saate seda teha nii tööl kui ka kaugemal reisil olles. Viimane on eriti oluline jätmaks muljet, et maja pole täiesti tühi ja võõrastel ei maksa liigset uudishimu üles näidata.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i