Lambimaailmast ostmine on seda väärt | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Lambimaailmast ostmine on seda väärt

Lambimaailmast ostmine on seda väärt
Ostu kohta

Lambimaailm püüab teha oma klientide ostud võimalikult mugavaks. Seepärast on meie e-poes tasuta saatmine ja 60 päeva pikkune tagastusõigus iseenesestmõistetavad.

Me teame, et rahulolev klient tuleb tagasi ja seepärast teeme kõik endast oleneva, et pakkuda hästi organiseeritud e-poodi, mis on täis inspiratsiooni, mugavat ostlemist ning kiiret ja usaldusväärset tarnet. Klientide vajadused ja nõudmised kasvavad pidevalt ja seetõttu kohandame oma valikut pidevalt klientide praeguste vajadustega ning otsime uusi võimalusi, et muuta ostlemine mugavamaks ja mugavamaks.

Tasuta saatmine ja pikendatud tagastusaeg


  • Soovime, et meie klientidel oleks meilt ostes võimalikult palju eeliseid. Seetõttu pakume tasuta tarnet standard toodetele, mis ületavad teatud väärtuse.
  • Samuti oleme pikendanud kauba tagastamise standardperioodi 60 päevani. (Ainult tarbijatest klientidele, st te ei lisanud oma tellimusele ID- või käibemaksukohustuslase registreerimistunnust). Lisateavet leiate äritingimustest.


Lai valik ja kiire tarne


  • Hetkel pakume kaupu rohkem kui 200 valgusti kaubamärgilt ja meil on 50 tuhat liiki tooteid, mida kliendid saavad valida hästi organiseeritud kategooriates.
  • Tänaseks oleme tarninud üle 4 miljoni tellimuse ja selle aasta oktoobris lõpetasime uue kaasaegse lao ehitamise, mis võimaldab meil kiiremini reageerida kasvavale nõudlusele meie tootevaliku järele.


Teeme oma tööd pühendunult ja sooviga areneda ning tuhanded positiivsed hinnangud rahulolevatelt klientidelt, samuti meie ettevõtte korduv kuulumine Euroopa e-kaubanduse liidrite edetabelisse on tõestuseks, et suudame olla oma klientidele usaldusväärne partner, kes pakub laia valikut, head nõu, aga ka inspiratsiooni, et tuua oma koju rohkem valgust.Küsi mida tahes

Eva

Me aitame sind valiku tegemisel ja tehniliste probleemide puhul.

602 8400 (Esmaspäevast reedeni kella 8.00 ja 16.30 vahel)

Küsi

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i