Vannituba - Brilo | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Vannituba - Brilo

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Niiskuskindel valgustus vannituppa ja säravad peeglivalgustid


Vannitoavalgustid on midagi, mille olulisust ei tohiks alahinnata. Vannitoas ajame habet, kammime juukseid või meigime - ehk teeme tegevusi, mille jaoks on vaja korralikku vannitoavalgustust. Seetõttu kasutame selleks otstarbeks spetsiaalseid LED-vannitoavalgusteid, mis tänu oma kujule eraldavad eredat ning hajutatud valgust. Vannitoa valgustid peavad olema kindlasti niiskuskindlad ning seetõttu kontrollige enne ostu sooritamist alati, et vannitoavalgusti IP number on kas 65 või vähemalt 44.

Tänapäeval on trendiks suurte vannitubade ehitamine ning suuremad ruumid nõuavad rohkem valgusteid. Samuti on oluline faktor valgustite paigutus. Vannitoa puhul on võimalus valida laevalgustite, süvistatud valgustite (vannitoa süvistatav valgusti võtab vähem ruumi ja sein või lagi jääb sile) või seinavalgustite vahel. Eraldi kategooriasse kuuluvad veel vannitoa peeglivalgustus, mida on võimalik paigutada ka vanni kohale või dušinurka. Sageli on peeglivalgusti ka dimmerdatav ehk siis varustatud hämardiga, mille abil saab valgustugevust reguleerida.

Meie e-poest võite leida suurel hulgal mitmesuguseid vannitoavalgusteid, mis kõik vastavad karmidele turvanõuetele. Kui te ei ole kindel, kuidas ning kuhu vannitoavalgusteid paigaldada - soovitame otsida või küsida lisainfot, kus selgitatakse IP kaitseklassi, mis näitab valgusti vastupidavust tahketele objektide osas ja veekindlust ning miks on see oluline tegur, mida tasub vannitoavalgusteid soetades silmas pidada. Niiskuskindel valgusti vannituppa on siiski ainuvõimalik ja õige valik igal juhul.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i