Lühtrid lastetuppa - Globo | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lühtrid lastetuppa - Globo

Vendor 8
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lühter lastele peaksid olema täis värve, lusti ja rõõmu


Oleme muidugi mõelnud ka lastetubade peale ning võtnud valikusse lühtrid lastele, kus lasteteoa valgusti värvilahendused on eriti erksad ja fantaasiaküllased. Ilmselt leiab iga väike fänn ka oma lemmiksuperkangelase motiivi, kui väga on vaja ööseks ekstra turvalist tunnet. Lühter lastetuppa võib seda pakkuda.

Luksuslik lühter on valgustite maailmas ehk kõige eksklusiivsem ja elitaarsem kategooria. Eks seostub kristall-lühter ennekõike särava ballisaaliga ja vitraažist lühter noobli härrastemajaga. Uuem ja moodsam disainlühter püüavad siduda aegumatut klassikat ning sisekujunduse moodsamaid trende. Moderne lühter ongi väga stiilseks disainielemendiks hotellides ja büroohoonete ooteruumides. Antiiklühtrid ja teised vanad lühtrid leiate samuti meie e-poest.

Vastukaaluks tänapäevasele on meie valikus ka puidust lühtrid, mis rõhutavad looduslähedust ja keskkonnateadlikkust. Kõik lühtrid lakke näivad kuuluvat teise ajastusse, kuid on siiski valmistatud kõiki moodsaid standardeid silmas pidades. Oleme lisanud ka eripakkumisi, kus leidub lühter soodsalt ja sobiva hinnaga. Kui teil on plaanis paigaldada lühter lakke, siis võivad teid huvitada kategooriad "lühtrite soodusmüük" ja "lühtrite eripakkumine", kust leiate oma soovide lühter valgusti parimad pakkumised. Üldiselt käivad lühtrid lakke vaid paari kruvi ja/või konksuga ning lühtri ühendamine ei tohiks olla üle jõu käiv ülesanne. Lakke kinnitatav lühter vajab eelnevalt vaid elektrijuhtmete olemasolu. Keerulisemate tööde puhul pöörduge aga kindlasti professionaali poole, kes teile vastavat kvalifitseeritud abi osutab ning teie lastetoa lühtrid kindlalt paika sätib.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i