Laevalgustid - Wranovsky | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levy banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Laevalgustid - Wranovsky

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Laevalgustid igaühele


Kas otsid laevalgustit, kuid ei ole leidnud laia, kuid samas ka lihtsasti sorteeritavat valgustivalikut? Kas soovid kõrge kvaliteediga valgusteid mõistliku hinna eest? Usume, et meie laia, üle 2000 erineva valgustiga valik ei valmista sinus kindlasti pettumust.

Meie e-poest võid leida kinnitatavaid laevalgusteid, mis on võrreldes lühtritega väiksemad ning sobivad seega ideaalselt madalama laega ruumidesse. Sisuliselt on võimalik neid paigutada igale poole.

Kui soovid uhket, mõisalikku valgustust, on meil sinu soovi täitmiseks pakkuda laia valikut kristallist lühtritest ning valgustitest.
Kuna teame, et iga ruum vajab erisuguse disainiga laevalgustit, oleme oma tootesortimendi jaganud erinevatesse alamkategooriatesse. Lastetoa laevalgustid on värviküllased ning põnevate kujudega. Kliendid, kes väärtustavad originaalsust ning luksuslikkust hindavad kindlasti mudeleid, mis on tehtud vitraažklaasist. Seda tüüpi valgusteid kutsutakse ka ""Tiffany"" vitraažist valgustiteks ning need on osa meie suurest valikust vitraažist lühtritest ning laevalgustitest.

Modernsed disainervalgustid


Meil on midagi pakkuda ka vähem konservatiivsetele klientidele, kes otsivad stiilseid disainerlaevalgusteid.
Lisaks sellele on laevalgustina võimalik kasutada ka modernseid kohtvalgusteid, mille hulgast on üha populaarseks muutumas ka modernsed LED tehnoloogiaga valgustid.

Lisaks sellele toome teieni veel ühe trendi, mis on hetkel turgu domineerimas: nutikas valgustus Wi-Fi ühendusega valgustid, mida on võimalik kontrollida nutitelefoniga.
Meie e-poe meeskond toob teieni väga suure valiku erineva disaini, värvi ning tüübiga laevalgusteid.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i