Madratsid tagavad hea une ja kosutava puhkuse | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Madratsid

  • Enim müüdud tooted

Popis kategorie

Madratsid lastele on kergemad, pehmemad ja õhemad


Täiskasvanuna peaksime voodis magades veetma vähemalt ühe kolmandiku ööpäevast, et normaalselt ja tervislikult funktsioneerida. Väikelaste puhul on olukord hoopis teine - nemad on oma beebimadratsil valdava osa ajast; see on neile nii voodi, elu- kui ka mängutoa eest. Seetõttu on lastemadratsi valikul väga tähtis arvestada beebide erisustega.

Madrats lastele, eriti vastsündinutele peab olema kergesti puhastatav, hingav ning mitte liiga pehme. Kõiki neid ja veel lugematuid teisi aspekte on arvesse võtnud kõik meie poolt pakutavate madratsite, madratsialuste ja teiste beebivoodi tarvikute tootjad arvesse võtnud. Madrats beebidele on valmistatud võimalikult looduslähedastest materjalidest, et vältida juba eos igasuguste allergiate tekkimise võimalused. Täpselt õige pehmus/jäikus on samuti kiiresti areneva luustiku jaoks äärmiselt oluline.

Madratsikaitse hoiab madratsi enda kõikvõimalikest vedelikest ja muust puhtana, on kergesti vahetatav ning hõlpsasti pestav. Usume, et leiate meie valikust midagi sobivat oma lapse voodipesu hulka - värvid, mustrid ja materjalid peaksid ka kõige nõudlikumaid soove arvesse võtma.

Kui pehmet madratsit te tegelikult vajate?


Kõige tavalisem küsimus, mida me voodimadratsi valikul kipume küsima: „Kui pehme see on?“ See on väga raske küsimus. Madratsi pehmuse tunnetus sõltub sinu pehme, keskmise ja jäiga määratlusest. See on väga subjektiivne. Lisaks mõjutavad tunnetust sinu kehatüüp, kaal, suurus ja muud tegurid. Paljudel tootjatel on toodete juures soovitused, millise keharaskusega inimesele vastav madrats sobib. Ja samuti on lisatud pehmuse skaala, mis aitab vastata küsimusele “millist vedrumadratsit valida?”.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i