Rustikaalsed laevalgustid loovad maalähedase miljöö | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Rustikaalsed laevalgustid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud

Popis kategorie

Rustikaalsed laevalgustid teie maakodusse või stiilsesse salongi


Rustikaalsed laevalgustid on nii-öelda retrostiilis valgusallikad, mis toovad interjööri vanaaegse atmosfääri. Nende valgustite kuju ning disain on inspireeritud minevikust, kuid sisaldavad siiski kõrgeima kvaliteediga uusimat tehnoloogiat ning valgustavad ruumi sama hästi kui modernse disainiga valgustid. Nii on rustikaalne lühter eemalt vaadates identne oma sajanditaguse kauge eellasega, kuid küünalde asemel annavad valgust moodsa ja säästlikud LED-pirnid ning ilmselt on see vintage laevalgusti ka hämardatav. See tähendab, et valgustugevust saab lülitist või puldist muuta.

Retro laevalgustid on moodne sisustuselement mitte ainul Iiri pubis või vanalinna suveniiripoes. Rustikaalne ripplühter sobib suurepäraselt nii teie ultramoodsesse kööki või otse loomulikult palkmaja elutuppa. Rustikaalne laelühter võib olla kettidega või nööridega rippuv, aga ka otse lae pinnale kinnituv. Võimalusi ja valikuid on kui mitte seinast seina, siis laest põrandani kindlasti.

Retro lühter või ka vintage lühter (heal lambil mitu nime) näeb oma disaini poolest ilmselt sageli üpris keeruline ja raske välja, kui tegelikult pole selle paigaldamises midagi üle jõu käivat. Selged joonised ja juhised on koos kinnitustarvikutega valgusti pakendis olemas. Kõige rohkem vajate ehk kruvikeerajat ning akutrelli ja teie uus, kuid rustikaalne kohtvalgusti ongi paigas ning rõõmsalt valgust heitmas.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i