Uus automeeritud ladu teie tellimuste kiiremaks ja efektiivsemaks töötlemiseks. | Lambimaailm

Tasuta kohaletoimetamine alates 70 EUR

60 päeva tagastamiseks

Ekspertide nõuanded

+372 602 8400

Logi sisse/registreeri

0

0,00

Su ostukorv on tühi.

Osta veel 70,00 eest ja saad TASUTA TARNE.

Uus automeeritud ladu teie tellimuste kiiremaks ja efektiivsemaks töötlemiseks.

Lugemisaeg 5 min
Hiljutised sündmused ja teadaanded

Lambimaailm, Euroopa suuruselt teine valgustite valgustite müüja, reageerib aktiivselt klientide kasvavale nõudlusele ja kasvavatele nõudmistele kiiruse ja teenuse kvaliteedi osas. Ettevõte on lõpetamas kahe uue lao ehitamist, võttes samal ajal kasutusele uue laohaldussüsteemi, mis aitab automatiseerida kaupade ettevalmistusprotsessi.

Uus automeeritud ladu teie tellimuste kiiremaks ja efektiivsemaks töötlemiseks.

Lambimaailm kuulub e-kaubanduse maailmas tuntud ettevõtete hulka, mida lisaks tuhandetele rahulolevate klientide positiivsetele hinnangutele tõestab ettevõtte korduv kuulumine Euroopa digitaalsete maailma liidrite edetabelisse.

Kuna nõudlus meie kaupade järele on kasvanud ja sortimendi edasise laienemisega on viimastel aastatel järk-järgult suurenenud vajadus suurema laopinna järele. Investeering uude lattu on osutunud loogiliseks strateegiliseks sammuks.


Rohkem ruumi ja protsesside automatiseerimine


Oktoobris valmiv üle 9000 ruutmeetri suurune ladu ja uus 19 meetri kõrgune 4500 kaubaaluse jaoks mõeldud hall annavad ettevõttele oluliselt suurema laopinna, mis võimaldab meil hoida suuremat laovaru ja reageerida nõudlusele kiiremini.


Lisaks sellele on Lambimaailm lisaks laomahu suurendamisele võtnud kasutusele ka uue süsteemi mySTOCK® WMS (Warehouse Management System), mille on loonud ettevõte Kvados a.s., mis suudab optimeerida laoprotsesse tehisintellekti ja masinõppe abil. Automatiseerimine aitab parandada kaupade komplekteerimise ja kliendini jõudmiseks ettevalmistamise protsessi. Seejärel saavad kliendid oma tellimusi varem nautida.Uued ruumid (kaardil punasega märgitud) täiendavad mitmeid endise tööstusala algseid laohooneid, kus asuvad ka logistikaosakond ja kliendikeskus. Ettevõtte halduskeskuse lähedal on kolme teist laohalli.Pilk lambimaailma ajalukku

Lambimaailm on turul olnud 25 aastat ja selle aja jooksul on see suutnud kasvada suuruselt teiseks tegijaks valgustite internetiturul. Praegu tegutseb Lambimaailm 26 Euroopa riigis. 

Me müüme praegu üle 200 valgusti kaubamärgi, meie tootevalikus on 50 000 tootetüüpi, laos on üle 2 miljoni toote ja me oleme seni edukalt toimetanud oma klientidele üle 4 miljoni tellimuse.


Klient on alati kuningas


Oleme teadlikud, et rahulolev klient tuleb tagasi ja seepärast anname kõik endast oleneva, et pakkuda hästi korraldatud e-poodi, mis on täis inspiratsiooni, mugavat ostlemist ning kiiret ja usaldusväärset tarnet. Klientide vajadused ja nõudmised kasvavad pidevalt ja me teame, et nende rahulolusse investeerides saame oma ettevõtte edasist arengut positiivselt mõjutada. Seepärast kohandame pidevalt oma valikut vastavalt klientide praegustele vajadustele ja otsime uusi võimalusi, kuidas teha asju paremini, millele kahtlemata aitab kaasa ka uus ladu.

Autor článku: