Respiraatorid - FFP2 ja FFP3 | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Respiraatorid - FFP2 ja FFP3

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
Soovitud sisu ei leitud

Popis kategorie

FFFP2 ja FFP3 respiraatorid

FFP2 standardi respiraatorid on meditsiiniseadmed, mis pakuvad kaitset õhus oleva tolmu ning bakteriaalsete ja viirusosakeste eest. FFP2 klass filtreerib umbes 95% kahjulikest osakestest ja takistab nende sisenemist hingamissüsteemi. Seal võivad nad põhjustada infektsiooni või vallandada allergia. Kuid, need ei ole 100% kaitse viiruslike ja aerosoolide kaudu levivate haiguste eest. Kogu respiraator on valmistatud filtreerimismaterjalist ja need võivad sisaldada väljahingamisklappi.


FFP3 respiraatoritel on suurem filtreerimistõhusus, kuna need suudavad õhust haarata kuni 99% viirus-, mikroobi-, tolmu- ja muid osakesi. Sellepärast kasutatakse neid tavaliselt teadusuuringutes, farmaatsiatööstuses ja mürgiste ainetega seotud töös. Tänapäeval osutuvad need kõige kasulikumaks ja vajalikumaks, eriti meditsiinipersonali jaoks, kes võitleb koroonaviiruse pandeemia vastu. Neid saab kasutada ka kõrge riskiga inimeste kaitsmiseks.


Nagu teiste respiraatoriklasside puhul, pakuvad FFP3 kaitsemaskid kaitset ainult nende kandjatele. Kui olete nakatunud ja kannate respiraatorit, levivad tilgad suust ümbritsevasse keskkonda, eriti kui kasutada väljahingamisklapiga respiraatorit. Ümbritsevate inimeste kaitsmiseks peate kandma respiraatori kattena tavalist näomaki (ühekordselt kasutatav või riidest).


Saate valida mitme erineva tüübi ja pakendi suuruse vahel. Osta rohkem, maksa vähem.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i