Respiraatorid - FFP2 ja FFP3 | Lambimaailm
Valikus 1.180.000 valgustit 60-päevane tagastusõigus 5 -aastane pikendatud garantii Tasuta transport tellimustele üle 70 €
0
Lemmiktooted:
0

Teie lemmiktoodete hulgas ei ole ühtegi toodet.

Logi sisse
Registreerimine
Levy banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Küsi mida tahes

Reijo

Me aitame sind valiku tegemisel ja tehniliste probleemide puhul.

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)

Küsi

Respiraatorid - FFP2 ja FFP3

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

FFFP2 ja FFP3 respiraatorid

FFP2 standardi respiraatorid on meditsiiniseadmed, mis pakuvad kaitset õhus oleva tolmu ning bakteriaalsete ja viirusosakeste eest. FFP2 klass filtreerib umbes 95% kahjulikest osakestest ja takistab nende sisenemist hingamissüsteemi. Seal võivad nad põhjustada infektsiooni või vallandada allergia. Kuid, need ei ole 100% kaitse viiruslike ja aerosoolide kaudu levivate haiguste eest. Kogu respiraator on valmistatud filtreerimismaterjalist ja need võivad sisaldada väljahingamisklappi.


FFP3 respiraatoritel on suurem filtreerimistõhusus, kuna need suudavad õhust haarata kuni 99% viirus-, mikroobi-, tolmu- ja muid osakesi. Sellepärast kasutatakse neid tavaliselt teadusuuringutes, farmaatsiatööstuses ja mürgiste ainetega seotud töös. Tänapäeval osutuvad need kõige kasulikumaks ja vajalikumaks, eriti meditsiinipersonali jaoks, kes võitleb koroonaviiruse pandeemia vastu. Neid saab kasutada ka kõrge riskiga inimeste kaitsmiseks.


Nagu teiste respiraatoriklasside puhul, pakuvad FFP3 kaitsemaskid kaitset ainult nende kandjatele. Kui olete nakatunud ja kannate respiraatorit, levivad tilgad suust ümbritsevasse keskkonda, eriti kui kasutada väljahingamisklapiga respiraatorit. Ümbritsevate inimeste kaitsmiseks peate kandma respiraatori kattena tavalist näomaki (ühekordselt kasutatav või riidest).


Saate valida mitme erineva tüübi ja pakendi suuruse vahel. Osta rohkem, maksa vähem.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i