Navigatsioonivalgustid - Punane | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Navigatsioonivalgustid - Punane

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Öölambid teevad teised öised rännakud õdusaks ega häiri teisi


Öölambid magamistuppa või laste öölamp, mis pisikeste tegelaste toast kollid eemal hoiab - siit leiate kõike. Öölambid lastetuppa on eriti laia valikuga kategooria, sest kõik vähem või rohkem tuntud superkangelased ja multifilmitegelased soovivad teie lastele öist rahu pakkuda. Ka materjalide ja värvivalikutega on öölambid lastele tõepoolest seinast seina esindatud ning usume, et sobiva leiab ka kõige pirtsakam printsess või pahuram piraat. Pärast valikut ei olegi muud, kui öölamp pistikusse ja head ööd.

Öölamp juhtmevaba laadijaga on viimase aja trend, mille eelkäija hämardatav laualamp USB-liidesega, kuid enne selle soetamisest mõelge järgi, kas soovite oma nutiseadet ööseks oma voodi kõrvale laadima. Ehk piisab ka, kui unele saadab teid lülititevaba hämardatav puutetundlik laualamp.

Ka hämardatav laualamp sobib hästi öölambiks


Öölamp ei pea tõepoolest olema spetsiaalne valgusti, vaid tegelikult passib selleks iga hämardatav LED-laualamp või tavaline regulaatoriga lamp. Hämardatav LED-laualamp USB-liidesega on samuti populaarne toode, sest võimaldab lambi külge kinnitada nt mobiiltelefoni laadija.

Sageli pole eraldi öölampi tarvisiki - tavalised soolalambid või laavalambid saavad selle ülesandega samuti piisavalt hästi hakkama. Need pole muidugi nii peened, kui puutetundlik hämardatav laualamp või hämardatav laualamp ekraaniga, mis kuvab kellaaega ja temperatuuri, kuid valgust annavad need piisavalt.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i