Nutikas välivalgustus aitab teil aeda kaunistada | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Nutikas välivalgustus

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Nutikas välisvalgustus Philips Hue-seeriast on säästlik lahendus õue


Nutikas õuevalgustus valgustab hoonet pimedal ajal, kuid võib ka rõhutada mõnda maja detaili, mida soovite eriliselt välja tuua. See võib olla ornament, aknasiil või uhke autahvel - nutikas õuelamp tõmbab sellele väärilist tähelepanu ning valgustab täpselt õige nurga alt. Nutivalgusti õue ei erine ju siseruumidesse mõeldud lambist eriti muu poolest, kui niiskuskindlus ja vastupidavus ilmastiku kapriisidele.

Tasub soetada ka päikesepaneeliga õuevalgusti, sest sellisel juhul ei põle teie anduriga välislamp õues hommikust õhtuni ja läbi öö, vaid ainult siis, kui väljas on tõeliselt pime ja keegi liigub valgusti töö piirkonnas. Anduriga õuelamp on tõepoolest asendamatu abimees, kui rääkida turvalisest koduteest, libedatest oludest ja märgadest lehtedest talla all, nagu ka päikesepatareiga lamp. Päeva jooksul kogutud päikeseenergiast jätkub reeglina selleks, et öösel liikumiseks piisavalt valgust heita.

Philips HUE komplekt on valgustite juhtimise süsteem nutiseadmetele (telefon, tahvelarvuti), mis ühildub valgustitega läbi wifi võrgu. Sellised nutikad kodulahendused on muutumas üha populaarsemaks nii Eestis kui ka mujal maailmas. Kui olete soetanud stardikomplekti Philips Hue, siis laadige alla ja installeerige äpp ning saad juhtida kuni 50 Philips LED RGB välivalgustit, liikumisanduriga õuelampe või kustutada Philips Hue välisvalgustit.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i