Kohtvalgustid - Wofi | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kohtvalgustid - Wofi

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Kohtvalgustid lubavad teil valguse suunatatäpselt sinna, kuhu parajasti vaja - lauale, seinale, lakke või põrandale


Te ei soovi oma interjööris kasutada klassikalist lühtrit ning ei ole huvitatud ka lae- või seinavalgustist? Kas vajate hoopis valgusteid, mis võimaldaks sul vajadusel valgustada erinevaid ruumi osasid? LED-kohtvalgustid on selle jaoks parim lahendus. Need sobivad ideaalselt ka siis, kui valgustatav ruum ei ole suur. Kohtvalgustite lisaeeliseks on ka see, et neid on lihtne paigaldada ja nii saate kiiresti oma uue LED-kohtvalgusti kööki vähese vaevaga tööle. Võite paigaldada kohtvalgusti seinale, aga vähem levinud ei ole ka kohtvalgusti lakke või koguni klambriga kohtvalgusti riiuli külge või lauaäärele. Kohtvalgustid kontorisse on väga paljude artiklitega kategooria, kust leiate kindlasti sobiva ja meeldiva valgusti.

Köögi kohtvalgustid saate paigaldada otse tööpinna kohale või valgustama oma reisidelt toodud seinataldrikute kollektsiooni. Disainerkohtvalgusti võib olla nii suurepärane eraldiseisev sisustuselement, kui loogiline ning loomulik täiendus objektile, mida see valgustab. Kohtvalgusti müük on teie jaoks võimalikult lihtsaks tehtud - reeglina piisab mõnest hiireklikist ja paari välja täitmisest.

Kohtvalgusti õue paigaldamisel jälgige kindlasti, et toode oleks niiskuskindel ja kannaks märgistust IP44 või IP65. Õue kohtvalgusti saab kinnitada eraldi postile või siis seinale või väliköögi lakke. Välis kohtvalgustid soovitame varustada ka liikumisanduriga, mis hoiab teie energiakulu kontrolli all.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i