Kontor ja töötuba peavad olema erksalt valgustatud | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kontor ja tööruum

  • Enim müüdud tooted
Soovitud sisu ei leitud

Popis kategorie

Kontori ja töötoa valgustus peab olema sobiv pikaajaliseks tööks


Inimesed veedavad kontorites ja töötubades palju aega, mistõttu on lisaks mugavale istumiskohale oluline ka kvaliteetne kontorivalgustus. Põhivalgusena soovitame kasutada luminofoorvalgustit või LED-valgustit. Oma e-poes pakume mitmete eri värvitoonidega kinnitatavaid luminofoorvalgusteid ja rippuvaid luminofoorvalgusteid. Kui töötate arvutiga, sobivad kõige paremini paraboolsete reflektoritega valgustid, kuna need ei tekita arvutimonitorides valguse peegeldust. LED-laualambid on samuti väga populaarne alaliik LED-kontorivalgusteid.

Igasse kontorisse kuuluvad paratamatult ka kontorilambid. Parimad lambid on paindliku varrega ning võimaldavad suunda ning eredust lihtsalt reguleerida. Ka kontorid võivad olla ilusa disainiga, mistõttu pakume lisaks klassikalistele musta ja valget värvi laualampidele ka stiilseid lillakaid, punaseid, rohelisi ning kollaseid valgusteid. Samuti leiad ka just siit arvutitarvikud oma kontorilauale - ekraanipuhastuslapid, USB-kaablid ja muu tööks vajalik on saadaval laias valikus.

Kabinetivalgustid peavad olema vaiksed ja töökindlad, et tagada võimalikult rahulik ja sujuv töö. Laualambid on ilmselt kõige enam levinud kontorivalgustid, kuid vähem tähtsad ei ole ka sobivad laelambid ning seinavalgustid. Meie e-poest leiate vähese vaevaga kõik loetletud kategooriad, kuid lisaks veel loomulikult ka põrandalambid ning ventilaatorid; anduriga valgustid ning avariituled hädaolukordade ennetamiseks. Kõike on võimalik mugavalt oma arvuti tagant tellida ning lasta kiiresti ja täpselt õigesse kohta toimetada.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i