Avatud ja peaaegu uued tooted - valgustid ja lambid | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
Porovnat
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Avatud ja peaaegu uued tooted

Kategorie AKCE

Suure allahindlused 30. 11. 2021 kuni 5. 12. 2021.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Avatud ja peaaegu uued tooted - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Avatud tooted on tõepoolest supersoodsa hinnaga


Vahel juhtub nii, et peame mõne toote enne müüki pakendist välja võtma ja veenduma, et tegemist on õige ja kvaliteetse kaubaga. Sellised kaubad, mis on 100% töökorras ning minimaalselt kasutatud peaaegu uued tooted (kindluse mõttes testitud) müüme maha siis, kui meil on sooduspakkumised. Selles pakkumiste hulgas ei pea tõepoolest kartma, et toode oleks kuidagi kahjustada saanud või sisaldab varjatud puudusi - soodushinnad on ainult sellepärast, et oleme need karbist ja/või pakendist välja võtnud; veendunud, et need töötavad laitmatult ning siis müüki pannud.

Mõnikord võivad need aga olla ka viimased tooted, mis on näidisena väljas rippunud ja tõepoolest omas tooteseerias viimase, mida me müüme - neid lihtsalt ei toodeta enam. Need võivad olla pisut luitunud värviga või isegi natuke tolmused, aga töötavad igal juhul. Kui teil on keldrisse või kuuri alla soodsat valgustit vaja, vaadake siin julgelt ringi - head hinnad on garanteeritud.

Ka hooajakaubad võivad siia laomüüki sattuda. Olgu need siis kunstjõulupuu või muud vahvad jõulukaunistused - te ei pea kartma, et need ei tööta või on kuidagi muul moel vigased. Meil on lihtsalt lattu ruumi juurde vaja ja müüme vähekasutatud tooteid alandatud hindadega. Ehk on imelik jaanipäeva paiku jõulupuu osta, aga kui saab vaid murdosa hinnaga ja keegi ei näe, siis miks mitte?!

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i