Sissesõiduteevalgustid - Azzardo | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Sissesõiduteevalgustid - Azzardo

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Sissesõidutee valgustid päikesepaneeliga on pikaajaliselt väga säästlikud valikud


LED sissesõidutee valgusti on kasulik element välisvalgustuse juures. Siiski ei ole LED-valgusti sissesõiduteele ainus asi, mida peaks välisvalgustuse valimisel meeles pidama. Selleks, et teie külalised, postiljon, taksojuht või toidukuller leiaksid teie maja üles ka pimedas, on saadaval ka välisseinavalgusti majanumbriga. LED välinavigatsioonituli võibki selle üksiku valgustiga piirduda. LED sissesõidutee valgustid tarbivad tänu oma uuenduslikule tehnoloogiale vähe energiat, kuid heidavad piisavalt valgust.

Päikesepatareiga sissesõidutee valgusti täidab kahte funktsiooni: esiteks teeb need see hoone leidmise lihtsamaks ning tänu oma valgusele paraneb maja ees ka nähtavus. Meie e-poe valikust leiate ka sõidutee maavalgusti, anduriga majanumbrid ja päikesepaneeliga majanumbrid, millest viimasega ei kaasne energiakulusid. Selline, näiteks liikumisanduriga õuevalgusti sissesõiduteele kogub päeva jooksul päikeseenergiat, et see siis pimeduse saabudes valgustamisele kulutada.

Ka liikumisanduriga valgusti on pikaajaliselt väga mõistlik ja soodne lahendus, sest selline lamp võib vastu pidada kuni paarkümmend aastat ja teie hooleks jääb ainult vahetevahel andurit puhastada, et päikesevalgus akuelementideni jõuaks. Anduriga valgusti (kui see on päikesepaneeliga) tuleks paigutada nii, et sellele langeks päeva jooksul võimalikult palju päikeseenergiat. Päikesepaneeliga õuevalgusti sissesõiduteele koheva kuusepuu varju peidetuna ei suuda kahjuks oma funktsioone täita ning peate paigaldama täiendava seinavalgusti või õuelambi.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i