Trepivalgustid hoiavad ära õnnetusi ja kukkumisi | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Trepp ja koridor

Vendor 6
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Trepp ja koridor - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Trepp ja koridorid tuleb valgustada nii, et õnnetust ei juhtuks


Trepivalgustid on tihti märkamatud valgusallikad, kuid nende olulises ei kahtle ilmselt keegi. Kes ikka astuks hea meelega valgustamata trepile, eriti veel tundmatus kohas ja pimedal ajal. LED-trepivalgustid võivad olla kõige tavalisemad laelambid või seinavalgustid, aga sageli on tegemist ka süvistatava trepivalgustiga, mis peidetud kas astmetesse või seina. Vähekäidavates trepikodades ja koridorides on trepivalgusti liikumisanduriga, mis käivitab valgusti vaid siis, kui keegi sellele läheneb. LED-trepivalgusti anduriga töötab samal põhimõttel ega kuluta elektrienergiat 24/7.

On teada-tuntud tõsiasi, et koridori valgustus võib kenasti piirduda ka laelambiga. Juhul, kui tegemist on madalama laega, on praktilisem siiski kinnitatav laevalgusti või kohtvalgusti. Koridorivalgustid ei pea olema niivõrd disainielemendid kui funktsionaalsed tööloomad, mille puhul kaaluvad praktilisus ja töökindlus muud omadused üles. Kui teie sooviks on soetada oma koridori valgustid, mis peaksid kaua vastu ning on madala energiakuluga, siis olete jõudnud õigesse kohta.

Kodudes võib koridori öise valgustuse eest hoolitseda tagasihoidlik pistikvalgusti või navigatsioonituli, mis on tõesti äärmiselt hämar ja ei häiri silmi, kuid annab siiski piisavalt valgust liikumiseks. Omas kodus liikudes ja soovimata teisi täistuledega häirida on see tõepoolest väga nutikas ja säästlik valik. Ka öövalgusti lastele, kes ei taha päris pimedas magada, võib olla samast tootegrupist.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i