Puidust lühtrid - Searchlight | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Puidust lühtrid - Searchlight

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Puidust laevalgustid toovad teie tubadesse lihtsust ja maalähedust


Puidust valgustid on viimasel ajal muutunud järjest populaarsemateks, sest inimesed soovivad tänapäevasel tehislikul ajal oma ellu rohkem "päris" asju. Mis sobiks selleks paremini, kui puidust lühter. Kuigi esmapilgul võib tunduda, et puit ei ole hõõguva lambi jaoks parim kaaslane, siis turvalisus ja tuleohutus on täielikult garanteeritud. Tänapäevased säästupirnid ja LED-lambid on nii madala energiatarbimisega, et ei lähe isegi päris kuumaks. Tõepoolest, neid võib töötamise ajal isegi käega katsuda ja te ei tee endale haiget.

Ei ole vähetähtis, et puidust lambid on valmistatud taastuvatest loodusressurssidest, mitte fossiilsest allikatest nagu nt plastik. Palkmaja juures on samuti raske ette kujutada sobivamat valgustit, kui puidust lühter. Igasugune puidust laelühter on sellise olukorras loogiline valik ning valikuvõimalustest kujunduse ja värvide osas puudu ei tule - tamm, kask, pöök - kõik on esindatud.

Omaette tase on hämardatav LED-laevalgusti, mille valgustugevust saate reguleerida kas tugevamaks või nõrgemaks - täpselt sobivaks teie meeleolu või vajadusega. Selline puidust laelühter võib pakkuda valgust nii säravale ballisallile kui ka hubasele koosviibimisele. Kui soovite soetada endale puidust laelühter, siis soovitame vaadata ka soovitatud maksimaalse valgusallika tugevust, et saate hinnata, kui palju valgust te vajate või sellest valgustist saate.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i