Päikesepaneeliga valgustid - Telefunken | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Päikesepaneeliga valgustid - Telefunken

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Päikesepaneeliga valgustid on kõige energiasäästlikumad ja keskkonnasõbralikumad


Kui vajate valgustit, mis põleks vaid siis, kui keegi selles piirkonnas liigub, siis on näiteks päikesepaneeliga välisvalgusti koos anduriga mõistlik ja loogiline valik. Päikesepaneeliga LED-valgustid anduriga on selle tehnoloogia edasiarendus, sest kombineerib säästliku LED-tehnoloogia päikeseenergiaga. Kokku saabki päikesepaneeliga lamp, mis kogub päevasel ajal päikeseenergiat oma akudesse, et seda siis pimedal ajal valgusti toitena ära kasutada.

Päikesevalguse lamp on loomulikult kõige sobilikum valgusti sinna, kuhu tavapärased elektrijuhtmed ei ulatu. Olgu see siis kaugem aianurk või tööriistakuuri krundi servas. Paigaldamisel on tähtis meeles pidada, et valgusti päikesepaneeliga vajab töötamiseks otsest päikesevalgust. LED-valgusti päikesepaneeliga sobib valgustama aiateid ning alleesid, aga ka linnaväljakuid ning promenaade.

Päikesepatareiga lamp kui tuleviku valgusti


Päikesepatareiga valgusti koos liikumisanduriga on viimasel ajal väga tavaline nähtus maabussijaamades, kus käib vähe rahvast. Selline valgusti süttib vaid siis, kui mõni reisija läheneb või liigub bussijaama läheduses. Võib muidugi juhtuda, et valgusti käivitab ka mõni loom või suurem lind.

Valgusti päikesepatareiga on lihtsalt teistsugune nimetus samale tootele, toimimisprintsiip on sama - päeval kogutud päikeseenergia annab valgust pimedal ajal. Kui vajate säästlikku valgustit, siis on päikesepaneeli ja anduriga LED-kohtvalgusti igati mõistlik ja loodussõbralik valik. Sama kehtib ka siis, kui teil on päikesepaneeliga majanumber.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i