Nutivalgustuse tarvikud, varuosad ja asenduspirnid | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Nutivalgustuse tarvikud

Popis kategorie

Nutivalgustuse tarvikud ja abivahendid


Valgustite tarvikud on sisuliselt kõik muu, mis pole lambipirn - olgu see siis LED, halogeen või hõõglamp. Nii remondi käigus kui ka igapäevaselt tuleb välja, et vahetamist vajavad nii Philips SMART pistikupesad kui ka ajast ja arust juhtmed. Kui juba vahetamiseks läheb, siis tasub kõik olemasolevad asendada nutipesadega, nt nutikas pistikupesa Philips SMART, et kõik vähem ja rohkem targad seadmed saaksid lihtsa vaevaga oma elektriühenduse ja juurdepääsu internetile.

Nutikas pesa või nutikas pistikupesa tahab paigaldamisel ilmselt saada professionaali abi, sest need peenikesed juhtmed ja ühendused vajavad koolitatud meistri abikäsi. Ise saate ilmselt hakkama, kui kavas on paigaldada liikumisandur või nutivalgusti kaabel. Ka pikendusjuhe nutivalgustile ei vaja paigaldamisel erilisi oskusi ja tööriistu. Kruvikeeraja on ehk kõige keerulisem tööriist, mida tarvis läheb - vahel ka veidike teipi.

Nutivalgusti toiteallikas on üks selliseid tarvikuid, mis samuti kipub vahel rikki minema. Ka Philips Hue bridge-i erinevad suurused ja mudelid meie veebipoes olemas ning vajadusel eraldi tellitavad. Nende tarvikute vahetamisega saate ise samuti hakkama, kui olete probleemi juba tuvastanud. Sellel on alati kirjas markeering, mille alusel uut asendustarvikut otsida. Ikka tasub mõni ka tagavaraks soetada, nt nutivalgustuse pult.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i