Luminofoorvalgustid - Aigostar B.V. | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Luminofoorvalgustid - Aigostar B.V.

Vendor 2
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Luminofoorvalgustid annavad valgust suurtele ja väikestele pindadele


Luminofoorvalgustid heidavad piisavalt valgust teie köögi tööpindadele, et ei tekiks oht näppu lõigata või suhkru asemel soolatopsi krabada, kuid on hiljem ka mahedaks taustavalguseks, kui põhitegevus on köögist söögituppa kandunud. Just sellistele kriteeriumitele vastab rippuv luminofoorvalgusti, mis heidab vajadusel intensiivset valgust pliidile või köögisaarele, kuid muutuks vaid käeviibutusega vaevumärgatavaks valgusallikaks, kui tegemist oleks hämardiga varustatud valgustiga. Selline lahendus on säästlik ja mõistlik valik, sest need on oluliselt väiksema energiatarbimisega kui tavalised hõõglambid. Seetõttu on näiteks suurtes laoruumides kasutusel tööstuslik luminofoorvalgusti; enimtuntud neist ilmselt luminofoorvalgusti 2x36W.

Köögimööblivalgustid ongi sisuliselt kahte tüüpi - kas eraldi kinnitatav luminofoorvalgusti või siis mitmest väikesest valgustist koosnev tavaline või LED-riba. LED hämardatav köögimööbli alune valgusti on väga sobiv olukorda, kus pärast tööpindadel töö lõpetamist ei pea kogu valgust välja lülitama, vaid võib madala energiatarbimisega valgustina tööle jääda. Köögimööbli luminofoor on mõtteks valida välja juba mööblit tellides, kuid loomulikult saab neid paigaldada ka olemasolevale köögimööblile.

Luminofoortoru tüüpi valgustid teevad söögivalmistamise lihtsamaks


Köögikapialused LED-valgustid on tõepoolest suurepäraseks abivahendiks toiduvalmistamisel, sest valgus paistab otse teie kätele või pliidile, mitte ei lange kuskilt külje pealt või selja tagant. Töö luminofoorlamp kinnitub köögikapi alla üpris lihtsalt, sest kinnituseks vajalikud tarvikud on reeglina tootega kaasas. Kinnitatav laevalgusti anduriga võib ka automaatselt süttida, kui sisenete kööki. Valgusti kustub mõni aeg pärast seda, kui te olete köögist lahkunud.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i