Lühtrid - Prezent | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
Porovnat
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lühtrid - Prezent

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lühter lastetuppa võib olla ootamatu, kuid lustlik ja mänguline valgusti


Luksuslik lühter on valgustite maailmas ehk kõige eksklusiivsem ja elitaarsem kategooria. Eks seostub kristall-lühter ennekõike särava ballisaaliga ja vitraažist lühter noobli härrastemajaga. Uuem ja moodsam disainlühter püüavad siduda aegumatut klassikat ning sisekujunduse moodsamaid trende. Moderne lühter ongi väga stiilseks disainielemendiks hotellides ja büroohoonete ooteruumides. Antiiklühtrid ja teised vanad lühtrid leiate samuti meie e-poest.

Vastukaaluks tänapäevasele on meie valikus ka puidust lühtrid, mis rõhutavad looduslähedust ja keskkonnateadlikkust. Kõik laelühtrid näivad kuuluvat teise ajastusse, kuid on siiski valmistatud kõiki moodsaid standardeid silmas pidades. Oleme lisanud ka eripakkumisi, kus leidub lühter soodsalt ja sobiva hinnaga. Kui teil on plaanis paigaldada lühter lakke, siis võivad teid huvitada kategooria "lühtrite  soodusmüük", kust leiate oma soovitud lühter valgusti parimad pakkumised.

Lastetoa lühtrid kõige väiksematele pereliikmetele


Oleme muidugi mõelnud ka lastetubade peale ning võtnud valikusse lühtrid lastele, mille värvilahendused on eriti erksad ja fantaasiaküllased. Ilmselt leiab iga väike fänn ka oma lemmiksuperkangelase motiivi, kui väga on vaja ööseks ekstra turvalist tunnet.

Üldiselt käivad lühtrid lakke vaid paari kruvi ja/või konksuga ning lühtri ühendamine ei tohiks olla üle jõu käiv ülesanne. Lakke kinnitatav lühter vajab eelnevalt vaid elektrijuhtmete olemasolu. Keerulisemate tööde puhul pöörduge aga kindlasti professionaali poole, kes teile vastavat kvalifitseeritud abi osutab ning teie lühtrid-valgustid kindlalt paika sätib.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i