Laevalgustid - Searchlight | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Laevalgustid - Searchlight

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Laevalgustid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Vannitoa laevalgustid teevad hommikused protseduurid rõõmsaks ja erksaks


Vannitoavalgusti valimisel võiks ehk esimese asjana ära otsustada, kas valik on süvistatav LED-vannitoavalgusti või tavaline, lakke kinnitatav valgusti. Süvistatav vannitoavalgusti tähendab seda, et valgusti tööosa jaoks süvistatakse lakke auk, millesse asetatakse valgusi nii, et pinnale jääb vaid valgustav osa. Sama printsiip rakendub ka siis, kui valitud on hämardatav süvistatav vannitoavalgusti. Sellisel juhul saab teie vannitoavalgusti muuta valgustugevust - habemeajamise ajaks rohkem kirgast valgust ning duši all mõnulemiseks hämaramat olustikku.

Hämardatav LED-ripplaevalgusti vannituppa on samuti populaarne valik kategooriast, mille üldnimetus võiks olla "LED-ripplaevalgusti vannituppa". Kui olete otsustanud, et hämardatav vannitoavalgusti lakke on teie kindel valik, siis saate valida väga paljude mudelite ja värvide vahel. Hämardatav vannitoa laevalgusti sobib teile juhul siis, kui teie vannitoas on tõepoolest ka vann - selles lesimiseks pole vaja, et kirgas valgus silma kiiskab.

Vannitoa LED-ripplaevalgusti puhul ei ole valgustid paigutatud eraldi süvistesse, vaid need tehakse ripplae paneelide sisse. Olgu teie vannitoavalgusti valik milline tahes, siis võtke kindlasti arvesse, et tegemist peab olema niiskuskindlate toodetega. Seda näitavad pakendil või valgustil endal olevad märgistused - reeglina IP44 süvistatav vannitoavalgusti ja IP65 vannitoavalgusti. Kahtluste ja küsimuste korral ärge kartke abi paluda või asjatundjaga konsulteerida.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i